Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Igazi "paraszt lagzi" vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi "paraszt lagzi" vagy modern, stílusos esküvő?

Figyelt kérdés

Ti melyiket választanátok így 2016-ban?

A falusi, igazi paraszt lagzit, sötét sátorral és papír díszítéssel, nagy mulatással, vagy egy hangulatos, kerek asztalos, hangulatfényes, éttermes esküvőt? És miért? :)



2016. ápr. 17. 18:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
Az a gáz, hogy mindenkit lepontoznak aki nem parasztlagzit akar. Nem értem az ember ízlését miért kell megítélni azt meg pláne nem, hogy miért baj ha jól akarja érezni magát a saját esküvőjén...
2016. ápr. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért pontoznak le...

Eleve azt sem értem, hogy ha valaki nem ért egyet a másik véleményével, hanem más véleményen van, azt miért kell lepontozni? Valakinek a kék szín tetszik, valakinek a piros, valakinek a rózsaszín. És egyik sem rossz szín, csak más. Nem vagyunk egyformák, nem lehet egy véleményünk.

Itt a GYK-en is erre használják a "lájk" gombot. Azt kellene lepontozni, akinek hasztalan a válasza (mert ugye erre való a gomb) és nem azt aki más véleményen van. Na de ez már OFF :D


Köszi a válaszokat mindenkinek!

2016. ápr. 19. 16:16
 13/15 anonim ***** válasza:
51%

Stilusos, elegans, ettermi, nem mulatos, hanem normalis zenevel. Normalis=barmi, ami nem mulatos.

Miert? Mert nekunk ilyen volt es nem bantam meg.

2016. ápr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én az utóbbit. Sosem voltam ez az ereszdelahajamat, dajdajozós típus (ezt most nem negatívan értem, csak sosem voltam ilyen tombolós). Inkább csöndes és nyugodt. Az esküvőt/fogadást mindig intimen, kevés emberrel, elegáns helyen képzeltem el, lehetőleg nem túl mindennapi ételekkel (tudom, van olyan falusi lagzi, ahol nem ez megy, de ahol én eddig voltam, ott szinte csak a húsleves, pörkölt, rántott hús, töltött káposzta körött forgott minden, én meg szeretném, ha az esküvőmön nem olyasmit ennék, mint amit minden 2. nap eszik kb. bárki vagy menzán, vagy otthon).
2016. máj. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!:)
2016. máj. 26. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!