Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek nehéz egy székszok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nehéz egy székszoknyát masnival egyedül felhelyezni?

Figyelt kérdés
Van egy cég, aki külön felszámol 100 Ft-t a felhelyezésért székenként, amit szeretnék megspórolni. Szerintetek én is fel tudom rakni szépen?
2016. márc. 30. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Simán fel tudod rakni, egyáltalán nem nehéz, csak időigényes.

Üdv: egy volt éttermi pincérnő

2016. márc. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem nehéz, ha neked megér kb. 8-10 ezer forint spórolást, hogy lagzi előtti teljes délutánod (éjszakád) erre menjen rá, akkor hajrá.

De én a helyedben inkább tartalékolnám az energiáimat, szükség lesz rá, hosszú az a nap.

2016. márc. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szarul fog kinézni ha ti csináljátok, arról nem is beszélve, hogy 3* annyi időbe telik nektek, mint nekik. Az a 100Ft semmi.
2016. márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogy nehèz, augusztusban lesz az esküvőnk ès mindent magunk csinálunk :) Szerintem ha van tőbb segítségetek akkor azt a pénzt költheted körmösre, fodraszra stb. Sok boldogságot! :)
2016. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi is magunknak fogjuk felrakni, lesz csapat :D időben kell elkezdeni és akkor nem tart éjfélig..
2016. márc. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Dehogy nehèz, augusztusban lesz az esküvőnk ès mindent magunk csinálunk :)"


Ezt így előre kijelenteni azért nem túl hiteles.

Tök jó dolog, ha mindent meg tudtok csinálni, de mire eljön az idő, hulla fáradt leszel, hidd el.

2016. márc. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem könnyű.

Mikor először raktunk székszoknyát, bizony megszenvedtünk vele. A varrott könnyebb, mert azt csak rá kell teríteni és hátul tépőzárral összefogni, de a lepelt azt ügyesen el kell igazgatni, mert nem adja a helyét, mint a varrott, és utána hátul összecsipegetni a lepel részét, majd gombostűvel összetűzni két helyen, hogy ne lógjon. És utána a masni. Szenvedés volt, mert a szatén különösen csúszott.

Hárman csináltuk és végül azt gondoltuk, hogy szépre sikerült, amíg a képeket meg nem néztük: itt lógott, ott lógott és a masnik meg különböző magasságban voltak a székeken, pedig azt gondoltuk, hogy figyeltünk rá.

Persze, aki gyakorlott, mert már túl van az ötezrediken, annak könnyen megy, de mi nem adtuk meg neki az esélyt, soha többet nem raktunk lepel székszoknyát, és varrottból is csak napvásznat.

(egy dekoros)

2016. márc. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy esküvő amúgy is sokba kerül, ne szúrj már ki magaddal, hogy ezen spórolsz... Sosem lesz olyan szép, mint amikor olyan rakja, akinek van gyakorlata, ráadásul sokáig is tart. A képeiteken is látszani fog, ha már dekor, akkor az legyen szép, nem ezen múlik a költségvetés.
2016. ápr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!