Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy ujjatlan (vagy csipke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ujjatlan (vagy csipke vállrésszel rendelkező) menyasszonyi ruhához lehet ilyen ujjakat szerkeszteni?

Figyelt kérdés

Kölcsönzöm a ruhát és előadtam a kérésemet, hogy szeretnék hozzá ujjat. Bolerós megoldást javasoltak, fel is próbáltam, de egyáltalán nem tetszik úgy. A cél az lenne, hogy a karom takarva legyen. Azt mondták a kölcsönzőben, hogy nem lehet megcsinálni, mert akadályozna a mozgásban, nincs a ruhán olyan pont, ahová rögzíteni lehetne. Nem vagyok varrónő és nem értek hozzá, de valóban lehetetlent kértem?


[link]


[link]


2016. márc. 30. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyilván meg lehetne oldani, de ez nekik plussz macera, egyszerűbb nemet mondani :)
2016. márc. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát én azért nem adom fel, mint minden menyasszony én is tökéletes ruhát szeretnék. Hajlandó is vagyok többet fizetni érte, mert tudom, hogy ujjatlan ruhában nem érezném jól magam.
2016. márc. 30. 15:21
 3/11 anonim ***** válasza:

Minden megoldható.


(Az első ruha nagyon szép.)

2016. márc. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megoldható. Még váll nélküli ruha esetében is, bár az macerásabb, ha van vállrész, akkor egyáltalán nem kéne problémát okozzon. Persze megfelelő, könnyű anyagból legyen.

Lehet, hogy kölcsönző nem fogja vállalni, nekik nem érdekük, hogy különösebb átalakításokat eszközöljenek.

2016. márc. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Homemade lehet? Fel tudom úgy rakni a ruhára, hogy mikor leveszem ne maradjon nyoma?
2016. márc. 30. 16:30
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát az függ a ruha anyagától, némely anyagon ugyanis meglátszik minden öltés, pl. a szatén jellegűeken. Azt hiszem, nemigen fogod tudni előre kipróbálni.
2016. márc. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szépet szeretnél, akkor keress olyan ruhát, aminek eleve van ujja. A boleróval mi volt a gond? Illetve milyen boleró volt? Több helyen adnak olyan csipkét, ami azonos a ruhával és ha felveszed rá, olyan mintha lenne ujja.
2016. márc. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szaténból volt a boleró de nem állt sehogy. Elől is hátul is elállt tőlem, nagyobbnak tűntem benne.


A ruhám már meg van. Nem tudok és nem is szeretnék másikat választani. Amúgy azt mondták nincs is ujjas ruhájuk, mert nincs rá igény.

2016. márc. 30. 17:21
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy olyan gumis/szilikon cuccos megoldás, mint ami a combfixeknél is működik? Van tudod az a fajta, amihez nem kell külön csíptetős tartó, megáll magától. Konkrétan lenne azért pár centi rész közte, de ha illik a ruhához, akkor szerintem még külön jól is mutat, dizájnos tudod. Nekem mondjuk tetszene. És azt egy varrónő simán megcsinálja neked (nem feltétlen kell hogy a kölcsönző csinálja, csináltathatod mással), és ráadásul meg is marad valami neked a ruhából későbbre, amit eltehetsz. Egy utánanézést megér szerintem. :)
2016. márc. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

És ha egy ilyet vagy ilyesmit varratsz és ezt veszed a ruhára? persze csak ha illik hozzá:


[link]


szerintem nagyon szép, és így a ruhát nem kell átalakítani, és meg is marad neked emlékbe!

Vagy egy jó boleró, valószínű amit próbáltál az nem volt a te méreted és nem is illett a ruhához, azért nem érezted jól benne magad. De azt lehet keresgélni máshol is, nem muszáj onnan venned ahonnan kölcsönzöd a ruhát!

Pl:


[link]


[link]


[link]


[link]

2016. márc. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!