Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Veresegyházi Holdfény étterem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veresegyházi Holdfény étterem?

Figyelt kérdés
Ott tervezzük tartani az esküvőnket. Tapasztalatok? Pozitív és negatív egyaránt érdekel. :)

2016. márc. 1. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem, hogy mi a francért érdekel, más véleménye, ha Ti eldöntöttétek, hogy ott tartjátok, minek kell bennünket kérdezgetni??? Nem a mi feladatunk megtervezni az esküvőtöket!


Naponta kiírsz egy csomó kérdést, minek??? A saját esküvőjét az ember a párjával beszéli meg, nem GYK-n! Legalábbis a normálisabbja! Nagy lehet az összhang közöttetek!

2016. márc. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

A barátnőm esküvője ott volt, és jó volt. Barátnőm a szervezésnél se panaszkodott.


Kedves első válaszoló. .. A kérdező szimpla véleményt kert ki, és nyilván nem azért mert a párjával nincs összhangban. Honnan kéne tudniuk, hogy az a hely tényleg az elvárt szolgáltatást nyújtja? Miért kell támadni a kérdést? Ha nem tudsz válaszolni, akkor tekerjük tovább ahelyett hogy bun.kó módon oltogatod.

2016. márc. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Voltatok már árajánlatot kérni? Ismeritek a helyet?

Ha nem, menjetek el egy teszt ebédre vagy vacsorára anélkül, hogy megmondanátok, hogy esküvőre készültök.

Ha jó a kaja, udvarias a kiszolgálás, bejön a hely, akkor kérjetek árajánlatot.

Mi 3 helyen voltunk próbaebéden :D

2016. márc. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Ez szerintem is tök jó ötletnek tűnik, amit a 3. írt!

Mert lehet, hogy aki ott tartotta a lagziját, annak jó volt bizonyos szempontból, de ha neked mások az elvárásaid, akkor már nem biztos, hogy tetszeni fog.

Én a tesztebédre szavazok!

2016. márc. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Három éve voltam ott esküvőn, mint szolgáltató (dekoratőr), utána mint vendég.

Számtalan helyen dekoráltam már esküvőt, de talán ez volt az első hely, ahol maradéktalanul teljesítették azokat a dolgokat, amiket az első megbeszélésünk alkalmával rögzítettünk. Minden extra igényemet, pl: ne legyen előre föltéve a palackos üdítő, kristályvíz...stb

Annyira lehangoló, mikor az ember azon küzd, hogy minden harmonizáljon, színben, anyagban, és mikor kész van, telerakják colás poharakkal és tarka üdítős palackokkal az asztalokat. És képzeld, odamentünk, és nem voltak palackok, a pincérek minden egyes poharat külön hoztak ki rendelésre, pedig ez elég nagy feladat, mikor 70 ember egyszerre érkezik.


A terítők, kasírok kifogástalanok voltak, (voltam olyan helyen, ahol lyukas volt és én vasaltam, mert gyűrött is) a pincérek kedvesek, segítőkészek voltak, az ételek bőségesek és finomak, és szép is volt,pl. a cípóban tálal krémleves, a vegetáriánus ételek is tökéletesek voltak. Kértem, hogy a X. asztalhoz ne tegyenek tejfölös, sajtos dolgokat, és nem tettek. Úgy történt minden, ahogy megbeszéltük, mindennel meg voltam elégedve. Megérdemlik, hogy jóhírüket terjesszem, annyira szokatlan volt ez a korrektség.


Aprócska negatívum: valami szörnyűséges kis kerámia "popej" figura a só tartó, és szemrebbenés nélkül fel tették volna az asztalra. De még időben észrevettem és sima vonalú, bérelt asztali patikákat vittem. Nem volt szívem mószerolni popejt:)

2016. márc. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
bocsi első válaszoló, DE az ittlétem alatt összesen HAT kérdést raktam ki 2-3 év alatt. Én nem kértem, hogy bárki tervezze meg, csak arra voltam kíváncsi mennyire korrektek és mennyire lehet bízni abban, hogy az lesz, amit megbeszélünk...stb...voltam esküvőn, amin direkt kitaláltak csomó hülyeséget, mert az itallal nem jól jött ki az étterem. Utoljára februárban tettem ki fogyis kérdést, és azelőtt fél éve egy jogit.... Előbb utána kéne nézni, hogy valóban én vagyok-e, akire gondolsz, mielőtt ilyen szemét dolgokat írsz. ÉS ha itt élném az életem egy kocka lennék és csak virtuális kapcsolataim lennének? Olyan ritkán nézek fel ide, hogy nagyon idegesít, hogy valaki ilyet ír a NORMÁLIS kérdésem alá, amiket tök ritkán felteszek. Mire van akkor a gyakorikérdések.hu? Ha nem erre? Köszi.
2016. márc. 7. 19:52
 7/7 A kérdező kommentje:

Többiek, köszönöm a válaszokat!

Már lefoglaltuk, szuper étterem :) Nagyon hangulatos :)

2016. márc. 7. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!