Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a teendő ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Egy "barátnőm" hamarosan férjhez megy...az idézőjel azért, mert ugyan a középiskolában szinte végig a legjobb barátnők voltunk, az utolsó évben nagyon megromlott a kapcsolatunk. Én összejöttem az első barátommal, akivel viharos, de nagy első szerelmi kapcsolatom volt.


A barátnőm akkori nagy szerelméről pedig kiderült, hogy csak a "néha megdugom, de a suliban nem vállalom" című műsort adta elő. Ez eléggé megviselte őt, és nem esett neki jól látni, hogy én boldog vagyok.


Elkezdte utálni az én barátomat, és folyton ellene beszélt. Programokat talált ki, ami szigorúan csak csajos lehetett, meg egymásnál ott alvást, hogy rengeteget lehessünk együtt. Az akkori barátom is megutálta őt, és engem cseszegetett, hogy miért hanyagolom a kapcsolatunkat.

Az is rontotta a helyzetet, hogy mind a 3-an osztálytársak voltunk. Mindegyikőjük részéről átment ez már egy ilyen direkt toljunk ki a másikkal helyzetbe és állandóan választanom kellett köztük. Soha, egyiknek sem tudtam megfelelni, mert valaki mindig megbántódott, plusz folyamatosan nekem szidták egymást. A sok idegeskedés miatt annyit fogytam, hogy érettségizni már 38kg-al mentem.


A középiskola után szinte teljesen megszakadt a kapcsolat a barátnőmmel kb. egy év eltelte után kezdtünk el újra beszélni, de akkor is csak felszínesen, szinte semmitmondó dolgokról. A barátommal még 5 évet jártam, majd vége lett. A középsuli óta eltelt 10 év...ezalatt nagyjából 5-ször találkoztam a barátnőmmel, a viszonyunk szinte egyenlő a 0-val. Nincs semmilyen kapcsolatunk mondhatni...nem voltunk ott egymásnak semmilyen élethelyzetben.


Most mégis meghív az esküvőjére, sőt úgy csinál, mintha a világ legnagyobb barátnői lennénk, és az én jelenlétem a világon az egyik legfontosabb dolog lenne. Nem értem...miért? A jelenlegi páromat nem is ismeri, pedig együtt vagyunk már egy éve. A közös fb. csoportba is úgy írt, hogy azokat hívta meg, akik a szívéhez a legközelebb állnak.


Annyira nem érzem ezt az egészet őszintének...

Gonosz vagyok akkor, ha azt mondom, hogy én nem akarok ebben részt venni?



2016. febr. 8. 19:23
 1/6 RRR ***** válasza:

nem vagy

én se mennek..minek?


küldj egy üdvözlőlapot neki és kész

2016. febr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem mennék el.
2016. febr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ezek után biztos nem mennék el. nagyon szemét volt veled, nem érdemli meg, hogy vele legyél a nagy napján, vagy bármikor máskor, egy barát nem ilyen.
2016. febr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A lánybúcsújára 5 embert hívott el, én jeleztem, hogy nem tudok arra elmenni és most törölte az egész eseményt...azt írta, hogy inkább lemond erről a dologról, mert van olyan, aki nem tudna eljönni. Most mindenki sajnálkozik, és én vagyok a "szemét"...

És ha ez még nem lenne elég, erőszakoskodik, hogy az esküvőn legyek ott, pedig már jeleztem, hogy egy vizsga miatt nem tudok részt venni...azt mondta, hogy jó, de estére akkor is odaérek, és ő annak is nagyon örül.

A fb-ot most meg telenyomta olyan megosztásokkal, hogy milyen is egy igaz barát, hogy ott van az ember nagy napján, jóban-rosszban kiáll az emberért stb...


Amik rám is igazak, csak nem az ő irányába...az az igazság, hogy szívem szerint őszintén megmondanám neki, hogy hagyjuk már ezt a színjátékot, de nem akarok az esküvője előtt balhézni vele...

2016. febr. 8. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem most jött rá, hogy nincsenek barátnői - úgy tűnik, hogy nem véletlen.


felteszem kicsit szégyelli a dolgot, mármint nem a hibáit a múltból hanem azt, hogy nem tud "villogni" azzal, hogy mennyire sok régi barátnője van és nem akar szégyenben maradni az esküvőjén, ezért akaszkodik most rád. de ez az ő problémája, nem a tied. te túlléptél, és udvariasan visszautasítottad, ha nem ért belőle akkor ennyit erről.

2016. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig anno nagyon féltékeny és irigy volt rád, és most konkrétan előtted akar villogni, és megmutatni, hogy lám, milyen boldog.

Ha nem akarsz részt venni ebben, ne tedd. Esetleg őszintén megírhatod neki, mi a véleményed az egész helyzetről. Ha besértődik, akkor legalább tudod, hányadán állsz vele.

2016. febr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!