Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A szabadkígyósi Wenckheim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szabadkígyósi Wenckheim kastélyban lehet esküvőt, és egy kisebb fogadást tartani?

Figyelt kérdés

Nagyon szép az a kastély, láttam már pár képet ami ott készült, de csak beállított fotókat.

Neten nem találok erről infót, a honlapjukon 2 esküvői képet (beállítottat) találtam. Tudom, tudom hívjam fel, kiderül, de hátha tudok informálódni előtte, nem szeretek felesleges köröket futni.


2015. okt. 3. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha van email cimuk (biztosan van amugy) akkor nem szukseges rajuk telefonalni.

Egy szepen megirt levelre biztosan keszsegesen fognak valaszolni, meg ha nem is azonnal, mint mondjuk egy telefonalas eseten.

2015. okt. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Mi pont arra nyaraltunk idén! Nagyon szép helyszín egy esküvőhöz! :) Pont mikor ott voltunk az idegenvezető hölgy mondta, hogy a csoportunk után ott lesz egy esküvői ebéd. Úgyhogy sztem lehet fogadást tartani. Azt hogy milyen gyorsan reagálnak nem tudom. Én felhívnám őket!

Ha a közelben keresel még szép helyszínt akkor ajánlom a lökösházi Bréda-kastélyt. Nagyon jó áron és nagyon finomat ettünk ott! Elképesztő szépen felújították!

2015. okt. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!