Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hány fős volt és mennyibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány fős volt és mennyibe került a lagzitok körülbelül?

Figyelt kérdés

Hány főtől számít egy lagzi nagynak?


21/L


2015. szept. 30. 21:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
hozzá tartozik, hogy okt. közepén volt, a szezon után :)
2015. okt. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
114 fős volt az esküvő. Minden kis aprósággal a végén 2,5 millió volt. Szállást kellett fizetni mindenkinek mert messze volt az otthonuktól az esküvőnk. Menyasszonyi tánc nem volt. De szinte mindenkitől borítékot kaptunk, meg is lepődtünk mert lakás vásárlás után arra számítottunk hogy jönnek majd a tányérkészletek, kenyérpirítók. De vázát, kenyérsütőt és robotgépet kaptunk. A borítékok kinyitása után 3.220.000 Ft volt. + egy olyan boríték ami mai napig megvan amiben csak egy felirat található "A szeretet minden forintnál többet ér, szeretett barátotok Peti". Mivel nem szerettünk volna nászútra menni, a szülőktől kaptuk a nászutat 11 nap Bora-Borán.
2015. okt. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Idén nyáron, 54 fővel, 1,5 millióba került kb. (Ebben a cipőtől az utolsó szál virágig minden benne van.)

A nászajándékokkal és a menyasszonytánccal együtt kb 950 ezer jött vissza.

Szerintem a miénk egy közepes, szűkebb családiasabb lagzi volt, de nagyon jó volt a hangulat, és reggel 4-ig tartott. :)

2015. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Nekünk idén volt az esküvőnk. 50 fővel.

Tegnap számoltam össze, hogy mindennel együtt 900 000 Ft-ba került. Teljes mértékben mi raktuk össze a pénzt, kb. egy év volt amíg összejött, közben nem éltünk spórolós életet sem, és a fizetésünk sem valami magas, de összejött és nagyon büszke vagyok rá, mert életem egyik leggyönyörűbb napja volt. :)

2016. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!