Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy szerveznél meg egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerveznél meg egy olyan leány ill. legénybúcsút, ahol nem lesz se chipandeal fiú, se sztritptíz táncos, és nem is a berúgásról szól? Szimplán csak együtt lenni a barátokkal és jól érezni magunkat.

Figyelt kérdés
Szóval mivel dobnátok fel, hogy tennétek hangulatossá, "leány ill. legény búcsussá"?
2010. márc. 13. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
tortával, valamilyen vicces társasjátékkal, csak szimpla dumálással stb..
2010. márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2010. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Activity+kártya+nasi. cska ezt nem legénybúcsúnak,hanem nyugdijas klubnak hivják:D
2010. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk a barátaink szervezték,úgy,hogy mi nem is tudtunk róla.

Hozzám a nők jöttek el.Hoztak süteményeket,likőrt,bort.Berszélgettünk a közö vicces sztorikról,majd mindegyiktől kaptam egy "jó tanácsot",hogyan lehetek jó feleség,majd írásban is megkaptam. Mókás tanácsok voltak pl.vigyem ágyba a reggelit a férjemnek,pucoljam ki ninden reggel a cipőjét,és ehhez hasonló bölcseségek.Remekül éreztük maginkat,

.

A férfiak pedig anyósommal megbeszélve vacsorára mentek a páromékhoz.Ő is kapott jó tanácsokat a haveroktól.Pl. minden reggel verje meg az asszonyt,ne adjon neki,csak kevés pénzt és ehhez hasonlók.Ők majdnem reggelig szórakoztak.

2010. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lányoknál, lehet társas, traccsparti, filmezés, szupi játékok, sütisütés. Fiúknál nem tudom, mert elképzelni sem tudom a fiúkat pia nélkül sajnos.
2010. márc. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!