Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudtok Miskolcon olyan helyet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok Miskolcon olyan helyet, ahol 18-20 fővel is vállalnak esküvői vacsorát? Nem hajnalig tartó bulit, csak egy kis hangulatos vacsorát. Illetve van valaki akinek ilyesmi esküvője volt? Szivesen meghallgatok bármilyen tapasztalatot!

Figyelt kérdés
2015. aug. 23. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok bennebiztos, de ha nem túl drága akkor a Rákóczi étterem vagy a kispipa vendéglő. Egyik se túl nagy viszont hangulatos, és nagyon finom kajáik vannak. 3 éve voltam ott esküvői vacsorán olyan 30-an lehettünk.
2015. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Kispipa is megteszi, van egy díszes különtermük ilyen alkalmakra.

A másik Lillafüreden a Tókert Panzió, eszméletlen jó éttermük van.

2015. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En is a Kispipara szavaznek :)
2015. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a Murphy's is szuper!
2015. szept. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A Rákóczira szavazok. A legjobb, max. 30 főre ideális. Tapolcán a Kemencés Hotel, vagy a Hotel Kikelet?
2015. nov. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!