Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre milyen játékokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre milyen játékokat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Az ilyen tolyásgörgetős és vőlegény sliccéből banánevős dolgok nem jönnek be. Valami vidám, nem kínos játékot szeretnék. A válaszokra mennek a zöldek :)

#játék #esküvő #esküvői programok
2015. ápr. 13. 08:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%

Minek bármilyen játék? Tök gáz, mikor SENKI nem akar majmot csinálni magából, de a vőfély/pár rángatja be őket, hogy milyen muris. A nagy fenét vicces, inkább szánalmas.


Legye kaja-pia meg normális, táncolható zene és elmegy az az öt óra, simán.

2015. ápr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%
Igen, én is voltam egy lagzin, ahol kirángattak a vendégseregből egy pár fiatal lányt, nőt, leültettek a menyassoznnyal, a vőlegénynek meg bekötötték a szemét, ő meg meg kellett fogdosson mindenkit és rájöjjön melyik a menyasszony. Hát, nekem egyáltalán nem volt vicces, ahogy letaperolt engem meg a többi csajt is a vőlegény... Persze nem akartam felállni, mert videóztak meg néztek is, de nagyon kellemetlen volt, főleg, hogy a férjem is végignézte.
2015. ápr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Amire én emlékszem falusi lagzikból:


- a lagzi helyszínére érve tányértörés és fel kellett söpörniük

- tojásgörgetős (na ja, én se voltam oda érte)

- asztalra áll a menyasszony és dobbant a lábával (ki az úr a háznál?), és addig kell dobbantania, amíg a vőlegény azt nem mondja, h te szívem

- hintós játék (ez mondjuk poén)

- körbe ülnek a lányok és a vőlegénynek lábfogdosás alapján meg kell találni a menyasszonyt

- egymásnak háttal ültetik őket és kérdésekre kell válaszolniuk a másikról, ha valaki valamit elront, akkor inniuk kell

- menyasszonyrablás és bolondmenyasszony

- menyasszony/menyecsketánc - már ha ez játéknak számít :D


hirtelen ezek jutnak eszembe... nekünk sem lesz játék, én sem szeretem az ilyeneket...

2015. ápr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Czipó Éva ***** válasza:

Nekem az egyik kedvenc játékom a Mr&Mrs. A menyasszony és a vőlegény egymásnak háttal ül kezükben 1-1 cipővel, az egyik kézben a menyasszony, a másik kézben a vőlegény cipője. A ceremóniamester kérdéseket tesz fel, amire a cipő feltartásával kell válaszolni pl. Ki vezet jobban? Ki vezet gyorsabban? Ki kér előbb bocsánatot? Ki a hirtelenharagú?


Mivel a pár egymás válaszait nem látja, nagy derültséget tud okozni, ha egymásnak ellentmondó választ adnak.

2015. ápr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Részben egyetértek az előttem válaszolókkal, de azért nem teljesen. Igaz, hogy nem érdemes játékokkal megbontani a buli hangulatát. Viszont lehet készülni néhánnyal, de csak hogy legyen talonban, ha esetleg nehezen indulna be az este.

Nálunk akkor volt játék, amikor mi elmentünk 1 órás fotózásra, hogy addig se unatkozzanak a vendégek, mert ilyenkor szokott az történni, hogy vacsora előtt jól beisznak unalmukban. Ezt elkerülendő a vőfély addig játszott velük egy olyan játékot,

hogy minden asztalra - előzetes utánakérdezés alapján, hogy ki milyen zenét szeret - ki volt téve egy kártya egy előadóval és egy számcímmel. (Mindenféle volt a cigányzenétől kezdve a diszkó slágerekig, az adott asztalnál ülők életkorának és ízlésének megfelelően választva.) Aztán a dj berakta az egyik zenét, és amelyik asztalnak a száma volt, annak kellett felállnia és táncolni. Ezzel meg is volt az este bemelegítése. :)

2015. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!