Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre milyen játékokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre milyen játékokat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Az ilyen tolyásgörgetős és vőlegény sliccéből banánevős dolgok nem jönnek be. Valami vidám, nem kínos játékot szeretnék. A válaszokra mennek a zöldek :)

#játék #esküvő #esküvői programok
2015. ápr. 13. 08:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Hintós játék pl. elég jó de kell hozzá egy jó vőfély. :)


Egyébként meg :

Call of Duty,

Counter Strike,

Quake stb...

2015. ápr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

tolyásgörgetős... -.- téged se az eszedért vesznek el, úgy látom... :D

Semmilyent. Annyira erőltetett, amikor idiótábbnál idiótább játékokat kezdenek el játszatni a népséggel. Kaja és zene legyen, az kell a násznépnek :D

2015. ápr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

nekem nem jön be a hintós játék, de az utóbb felsoroltakra szívesen cserélnék. Főleg, ha GTA és Need For Speed is jöhet :)

Igaz, elég hülyén néznék ki menyasszonyi ruhában, amikor a GTA-ban lövöldözök... :D

2015. ápr. 13. 09:53
 4/15 A kérdező kommentje:

hopszika, hát igaz, nem a helyesírásommal és a főzőtudományommal értem el :D

Egyébként viccet félretéve, nem tudom, hogyan jött ez ki ly-nal belőlem, de gondolom, mindjárt meglakolok érte.

2015. ápr. 13. 09:56
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
Én előjátékokat javaslok ;-)
2015. ápr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mario Party. :D


Viccen kívül, szerintem ha előre jelzitek a vőfélynek, hogy ezeket nem akarjátok, akkor lesz javaslata.

2015. ápr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Esküvőre nem kell semmilyen játék! Legyen jó kaja, jó zene, amikre aki akar táncolhat, ennyi elég.

Felénk csak az "Új" menyecske-férj szokott szétszórt pénzt összesöpörni, de a násznép nem játszik semmit.

Nem óvódában vannak a vendégek.

2015. ápr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Persze, nem ovi és nem akarom, hogy erőltetett legyen, de a vacsora 6 órakor kezdődik és így elég sok időnk lesz az éjféli menyasszonytáncig, ezért is gondoltam, hogy valami programot beiktatnék. A vendégek kb. fele (40-45 fő) idős, vidéki. Ők olyan lagzikhoz vannak szokva, ahol vannak játékok is. Egyáltalán nem akarom túlzásba vinni. Max 2, de inkább csak egy játékot szeretnék.
2015. ápr. 13. 10:41
 9/15 anonim ***** válasza:
9%

life is one, but cs is 1.6 xD

plusz gruppen és kaja xD

2015. ápr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem kell játék, én gagyinak tartom. Legyen jó kaja-pia, jó zenekar, és akkor jó hangulata lesz mindenkinek.
2015. ápr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!