Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kellene menjek egy eskuvore,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene menjek egy eskuvore, de nincs parom es az ismeroseim kozt sincs olyan akit eltudnek hivni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 21. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Menj egyedül.


Esküvőre rokonak, barátokat szokás hívni, nyilván te is egy vagy közülük, és nyilván ismerni fogsz másokat is ott.

2015. márc. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Alapozz a koszorúslányokra vagy ha lány vagy, a vőlegény barátaira:-)

Komolyra fordítva: szerintem kérdezd meg a szervezőket (menyasszony vagy akárki, aki ismeri a vendéglistát), lesz-e még szólóban valaki (veled ellenkező nemű, korban megfelelő.) Egy estéről van szó, addig lehettek párban. Aztán ki tudja...:-)

2015. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Menj egyedül.

Nem is neked kellene elhívni valakit. Milyen lenne már egy, a pár számára idegen emberrel odaállítani?

Amúgy meg "el tudnék hívni" - három külön szóban!!!

2015. márc. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én az egyik unokatesómat hívtam meg, akivel tartom is a kapcsolatot (kis esküvő volt). Nem volt épp barátja, hát elhozta a bátyját (akit kb 10 éve nem láttam). Legalább ő is találkozott a családdal. De ha nem a tesóját, akkor anyukáját hozza (nekem apukája volt a nagybátyám, de ő már rég nem élt akkor).


De ha nincs kit vinni, menj egyedül. Az sem gáz. Amúgy kid neked akinek az esküvőjére mész?

2015. márc. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Menj el egyedül. Miért kellene párban menni, nem ismerek ilyen etikettet... O.o
2015. márc. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is pár nélkül mentem, és? Nem kötelező valakivel menni...
2015. márc. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Rika602 válasza:
Szerintem ezt meg kell beszélni a Meghívóval. Ha azt akarta volna, hogy "valakivel menjen", mondta volna. Egy komoly kapcsolatban mindkettő személyt hívni szokás, egyébként illetlenség beállítani valakivel. Az esküvőre hívás a kölcsönösségen alapul általában, tehát sokszor viszont hívja a vendég a saját esküvőjére az éppen házasodott párt majd annak idején.
2015. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!