Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre túlzás a tüzijáték?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre túlzás a tüzijáték?

Figyelt kérdés
Persze nem vmi hú de nagy, mondjuk 5perces.
2008. aug. 21. 00:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki :)
2008. aug. 22. 21:56
 12/15 anonim ***** válasza:
79%

Nemrég voltunk egy esküvőn, ahol volt tűzijáték, képvetítés a fiatal pár gyermekkoráról,rizsszórás, rózsakapu, rózsakoszorú,meg mittudomén mi, az étterem gyöngyörűen megterítve - de a zenekar rettenetes volt, ezért senki nem érezte jól magát!

Szóval nem túlzás semmi, ha nektek belefér anyagilag, de a két legfontosabb dolog egy esküvőn a kaja és a zene. Mindenki erre fog emlékezni.

Ez a nap sajnos nem a fiatal párról szól, hanem a násznép szórakoztatásáról ...

2008. aug. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%

Ja tényleg a kaja meg a zene legyen a tip top, én voltam olyan esküvőn ahol kevés volt a kaja és nem a legjobb. a násnép meg már két napja nem evett, mert majd ott jól bekajál. Aztán néztük egymást csúnyán az utolsó rántotthúsért!


Nincs olyan ,hogy túl sok a kaja, mert felénk a maradék hideg sültet szolgálják fel éjjel.


Persze, ha már minden tuti akkor lehet egy kis piffogtatás, de én (tényleg csak az én véleményem!) inkább minnél több élővirágot használnék díszítéshez!!4


Meg különben k#rvára mindegy hogy ki mit mond!!!

A LÉNYEG A BOLDOGSÁG MEG AZ EGÉSZSÉG!!!!


a többi csak elillanó máz.

2008. aug. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha több bankszámládon súlyos milliók várnak "bevetésre" akkor nem túlzás :))

Szerintem az esküvő önmaga ami túlzás :))


"Az esküvők a mennyben köttetnek. Ott, ahonnan a villámlás, és a mennydörgés származik" - Clint Eastwood

2008. aug. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Drága? Én újévkor 5 ezerből megoldom. berugok ezerből és még pár órát tüzijátékozunk is :D
2008. okt. 26. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!