Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre túlzás a tüzijáték?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre túlzás a tüzijáték?

Figyelt kérdés
Persze nem vmi hú de nagy, mondjuk 5perces.
2008. aug. 21. 00:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem egyáltalán nem :)

Van, aki még a szülinapjára is rendel tüzijátékot, és egy esküvő mégiscsak meghatározóbb esemény:) Ha tetszik nektek, akkor nyugodtan!

2008. aug. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem túlzás,sőt már lassan szokássá válik mindenhol! Az 5 perces tökéletes,és nagyon szép tud lenni.
2008. aug. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem túlzás, de tudod hogy azt csak pirotechnikai céggel lehet csináltatni. minden falunak résznek meg van lehet-e vagy sem, de ha lehet is csak ilyen cég csinálhatja.


amúgy egy kicsit sem. még szülinapra sem.

2008. aug. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

A ti esküvőtök. Ezért olyan lesz amilyennek szeretnétek.

De azért nem árt tudni, hogy nem kis pénzbe kerül. Tehát ha az gond ,akkor inkább ne.

2008. aug. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Picit talán. Na és? :))) A ti esküvőtök, jó esetben csak egyszer van, egészen nyugodtan lehet ilyen jellegű túlzásba esni :D
2008. aug. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%
Én ezt már giccsesnek, és "nakivagyokoskodásnak" tartom, de ízlések és pofonok. Nekem elsőre az ugrik be, hogy na, biztos a kisebbség házasul. De ez csak az én véleményem. Ha nektek tetszik, akkor ne érdekeljen, hogy ki mit gondol.
2008. aug. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Nem túlzás. Sztem baromira jó!! Én a kislányom születésnapján mindig fellövök annyit ahány éves:) Eddig tetszett mindenkinek... Egy esküvőn meg még jobb
2008. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha megteheted, akkor nem, de szerintem nem kell, az már olyan csicsássá tesz a lagzit, de ezt csak az én véleményem
2008. aug. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Mi nászajándékba kaptuk a tüzijátékot!Nagyon emlékezuetes volt mindenkinek ,főleg úgy hogy 6 éve még nem volt ennyire elterjedve !
2008. aug. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem abszolút az.Bár én az egyszerűbb esküvők híve vagyok,és ha megtehettem volna sem költöttem volna el fél milliónál többet az esküvőnkre.Ismerősömék 2 milliót öltek bele,nagylagzi sok emberrel...a tüzijáték árát inkább a nászútraszánt alapba tenném.
2008. aug. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!