Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha nem fűzős a ruhám de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem fűzős a ruhám de szeretném ha valami "összetartana" akkor mit érdemes a merevítős ruha alá felvenni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 9. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést nem igazán értem.Milyen az a merevítős ruha,hol van rajta merevítő?Melyik testrészed szeretnéd ,hogy összetartsa?
2015. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lehet kapni ilyen elasztikus alakformálót


van bugyi vagy body vagy csak mell alá érő vagy trikó


ált testszinűek, de van fehér fekete is

2015. jan. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mell résznél van egy pici merevítés.

Hát nekem az elasztikusnál kicsit komolyabbra gondoltam.

Esetleg ruha alá szoktak fűzőt venni?

2015. jan. 9. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
A drágább boltokban, Triumph és társai már olyan alakformálókat kapsz, amik tényleg tartanak. Ha ennél jobb alakformálást szeretnél akkor irány az edzőterem. Azért csodára egy alsónemű sem képes.
2015. jan. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha rákeresel a neten nagyon különleges alakformáló darabok vannak forgalomban.

Ha olyan melltartót keresel ami pánt nélkül is képes, még tánc közben is fixen és magasan tartani a melleket akkor az wonderbra ultimate strapless melltartóra keress rá. Valóban tudja amit mondanak róla.

2015. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!