Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha egy nem együtt lévő lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nem együtt lévő lány és fiú elkapja a csokrot és a harisnyakötőt, melyiküknek lesz előbb az esküvője?

Figyelt kérdés
2008. aug. 17. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Háát...nem hinném, hogy az ettől függne. Ez csak egy kedves hagyomány!
2008. aug. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Én nem dobtam el a csokrom,harisnyakötőm meg nem is volt.Ez csak egy hagyomány.
2008. aug. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Ez tényleg csak egy formai dolog.... képzeld ha oylan kapja el aki férjnél van vagy nős.. :D Az én csokrom pl egy pici kislány kapta :) a harisnyakötőm pedig a főnököm :D
2008. aug. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is tudom, hogy hagyomány, és az érdekel, hogy van -e erre vonatkozóan is valami "szabály"

(Amúgy eleve csak nőtlen/hajadon emberek mehetnek érte)

2008. aug. 17. 18:32
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
A főnököm nőtlen, a kislányok pedig hát kislányok..:) Ha más is odaáll nem fogják kirángatni a sorból..:) Annyire csak egy hagyomány dolog kérdése.. hogy teljesen mindegy ki van ott. Szerintem semmi köze ahhoz hogy melyiküknek lesz előbb esküvője, még az is megeshet hogy összeismerkednek és összeházasodnak.. akkor meg na bumm... :D
2008. aug. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!