Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehetnek a menyasszony/vőlegén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetnek a menyasszony/vőlegény szülei a tanúk? (Csak mi 4-en lennénk)

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 11:33
 1/9 anonim válasza:
75%
Én úgy tudom ,hogy nem, de lehet hogy hülyeséget mondtam.
2010. jan. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs előírva hogy ki lehet a tanú, természetesen. Minden nagykorú magyar állampolgár lehet.
2010. jan. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazán nem szeretnék beleszólni, de az úgy hat. :)


Vagy mindenkinek csak az egyik szülője mehet?

2010. jan. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy tanú kell a völegénynek egy tanú a menyasszonynak teljesen mindegy hogy ki az.


És korában rosszul írtam külföldi állampolgár is lehet tanú.

2010. jan. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég furcsa, de végülis lehet. Nem lehetne, hogy a legjobb barát, barátnő is ott legyen és ők legyenek a tanúk? Tesója egyikőtöknek sincs? Vagy ők nem lesznek ott? A szülőknek ez maradjon meg ünnepnek, ne legyen "dolguk".
2010. jan. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
1976-ban még lehetett. Illetve úgy, hogy az após volt az én tanúm, édesapám pedig a férjemé.
2010. jan. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Eddig bármilyen megoldást találtunk ki, valaki mindig megsértődött...és elegünk lett, hogy másoknak akarjunk megfelelni, és olyan embereknek akarjunk kedvére tenni, akivel nem is vagyunk szoros kapcsolatban.

Én a menyasszony lennék...2 igaz barátnőm van..az egyikkel gyerek korunk óta barátok vagyunk, én vagyok a gyerekei keresztanyja, én voltam az esküvői tanúja..a másik barátnőmmel régen osztálytársnők voltunk..együtt járunk bulizni, szinte naponta talizunk...az egyiket biztos megsérteném, ha a másikat választom..és ha már mindkettőt elhívom, akkor már a férjét is..és ezt is-azt is...

A leendő férjem szüleivel nem vagyunk túl jóban, és a kapcsolatunk sem szoros, igazából őket nem nagyon érdekelné, hogy összehátzasodunk, viszont az én szüleim nagyon szeretnének ott lenni..és biztos hülyén hangzik, de tavaly ismét összeházasodtak, és én meg az öcsém voltunk a tanúk...csak mi 4-en voltunk ott is...

Most én szeretném, hogy a mi tanúink legyenek..és még talán öcsém ott lehetne, hogy fényképezzen..

(Annyi hátsó szándék lapul a dologban, hogy nekünk nincs kocsink, szüleimnek meg van, és bár semmi extrára nem fogunk költeni, de azt biztos, hogy a szüleim kifizetnék..mi elég gázul állunk, mindent elvisz a lakás:(((

2010. jan. 30. 13:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Elvileg lehetséges, de nem lehetne valahogy mégis összespórolni nyárig, s akkor egy max 15 fős ebéddel megoldod a dolgot. Én (majd ha egyszer oda kerülök) nem szeretnék túl nagy lagzit. De a fontos emberek legyenek ott.
2010. jan. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért az nagyon rosszul esne, ha a legjobb barátnőpm nem hívna meg az esküvőjére.

Amikor a barátnőm férjhez ment, nem lehettem az esküvői tanúja, mert a keresztanyaj annyira akarta, hogy nem akrátk megsérteni, holott ő engem szeretett volna. Megértettem, egy percig nem volt harag. De ha az esküvőre se hívott volna meg.... Szerintem is a legjobb barátaitok, tesók legyenek ott és ne csak azért mert fotózik, meg van autója.

2010. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!