Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki az, aki vett már az Esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Demis kérdése:

Ki az, aki vett már az Esküvő Kiállítás keretein belül menyasszonyi ruhát? Mik a tapasztalatok? Mennyivel olcsóbban lehet így hozzájutni a ruhákhoz?

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem ott vettem, de pl Budapesten a Teréz körúton most szinte minden szalon kiárusítást tart. Én is kiárusításon vettem (Pécsen) konkrétan 30 000 Ft-ért.
2014. okt. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megírnád hol vetted Pécsen, s mikor?
2014. okt. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem az előző válaszoló vagyok, de Pécsett élek, ha leárazást keresel, én a Tizsamit ajánlom, 40ért árulják a kifutó darabjaikat, amiknek a nagy része fenn is van a honlapjukon: [link]
2014. okt. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. A Diadém szalonban vettem még márciusban. A Hal téren van, a Rákóczi ház mögött.
2014. okt. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!