Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek lesz, vagy volt esküvőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek lesz, vagy volt esküvője! Mi alapján döntöttetek a párotokkal arról hogy milyen évszakban legyen? Miért ennyire népszerűek a nyári 100 fok melegben tartott esküvők ahol mindenki elolvad?

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 18:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%

Mert nagyjából garantált, hogy nem szakad rád az ég és, hogy még éjfélkor sem fog szétfagyni a násznép. Másrészt olyankor mennek a legtöbben szabadságra, tehát könnyebb összehozni a társaságot. Nem beszélve a nászúrtól, amit szintén nem fagyoskodva kell eltölteni.

Egyébként nekünk őszi lesz, de még jó időben, szeptemberben. Azért akkor, mert kaptunk ajándék nászutat, ezért betettük el az esküvőt. Eredetileg tavaszit szerettünk volna, de nem bánjuk, így sokkal szebb lesz.

2014. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a nyári szabadság miatt lehetnek népszerűek, meg a szép fotók miatt. Bár én már láttam gyönyörű téli és őszi esküvős képeket is, de lehet, hogy a többségnek jobban bejön a nyári esküvő. Nagyobb esély van a napos, szép időre is nyáron.Hirtelen ezek jutottak eszembe.
2014. aug. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk májusi lesz, de ha azt nem tudjuk megoldani, előbb lesz őszi vagy téli, mint nyári.
2014. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig májusit akartam volna, de abban az évben fejeztem be az egyetemet, akkor vizsgáim voltak, így augusztusra hagytuk, meg mindkettőnknek ekkor volt szabija is, így egyszerűbb volt. Szerencsére jó időt fogtunk ki, nem volt kánikula, de nem is esett, csak éjjel kicsit.
2014. aug. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ezt nem lehet megállapítani. Nyáron is vannak hűvösebb napok (pl a mai), és tavasszal/ősszel is vannak gatyarohasztó melegek.
2014. aug. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk télen volt az esküvőnk, december elején, 2 héttel karácsony előtt.

Nagyon hangulatos volt, és nem utolsó sorban alapból fel volt díszítve a házasságkötő terem és az étterem is a közelgő ünnep miatt, így pénzbe sem került a dekoráció.


Én mindig téli esküvőt szerettem volna, mert gyűlölöm a meleget mind nyár mind ősz, mind tavasz formájában...a férjemnek meg az évszak mindegy volt, csak el akart venni:)


Valamint májusban fejeztük be a sulit, aztán munkát kerestünk, összeköltöztünk ... augusztusban kértünk időpontot december elejére:) Így fél évente van évfordulónk, ez is oka volt a dolognak:) június eleje az évfordulónk, december eleje a házassági évforduló:)


Nyáron azért házasodnak legtöbben mert akkor nem kell általában külön szabadságot kivenni, (gondolom) és nem sokan szeretik a telet...:(

2014. aug. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

A miénk tavaly decemberben volt. Az ok az volt, hogy mindkettőnk részéről decemberben házasodtak a szülők, és azóta is együtt vannak, úgyhogy folytatni akartuk a családi hagyományt, és hát az ő példájukból kiindulva, jó ómen a december :)

Nem bántuk meg, mondjuk a fotózás alatt szétfagytunk, és délután 1 és 4 között kellett menni, hogy még világos legyen, de gyönyörű képeink lettek, zúzmarás fákkal, deres fűvel a háttérben, nagyon jó hangulata van. Többet nem fáztunk, templomba nem mentünk, a házasságkötő teremben és az étteremben pedig, ahol a lagzit tartottuk, jó meleg volt :)

2014. aug. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten a kora őszt szeretjük.. Az kizárt volt, hgy a nyári nagy melegben legyen.

Még április vége május első2 hete jött szőba, viszont mint említettem az őszt szetjük,mígy október ett,mmár a fák színesedtek, hullottak a levelek, de még nagyrészt a helyükön voltak és még15-22 fok volt


Nem tudom... De akinek ma volt annak tuti nem volt melege

2014. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyaron azert nem szeretnem mert nagyon izzados vagyok,rogton leizzadnam a sminkemet,es a hajamat.. :( az semmi keppen sem.. telen nem,mert hideg van...

oszi azert mert: gyonyoru a taj,a lehullo falevelek,kis szellocske is van :)

a tavasz pedig mert akkor viragoznak a fak,akkor bimboznak a viragok :) en oszit szeretnek,szeptember-oktober max. akkor meg nincs hideg,de mar nagy meleg sincs :)

2014. aug. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk idén május 31-én volt. Azért tettük ekkorra, mert úgy gondoltuk, hogy májusban már jó idő van, de mégsem 40 fok.

Hát idén május 31-én 18 fok volt, én majd szétfagytam a ruhámban (mármint a dekoltázsom), csak egy vékony stólám volt, viszont a férjem legalább nem izzadta szét magát az ing-mellény-zakó kombóban.

2014. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!