Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit illik adni?

Figyelt kérdés
Párom (2 éve vagyunk együtt) nővérének lesz az esküvője. Mit illene adnom? Párommal együtt adjuk? Vagy én egyedül? Esetleg pénzt? Ha pénzt, akkor mennyit illene, ha gazdag a családom, de én még tanulok és nem dolgozom? Persze ne úgy értsétek, hogy nem akarok nekik sokat adni, ha rajtam múlna borítékolnék nekik 100 ezret legalább, de nem az én pénzem.
2014. júl. 28. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Pénzt elsősorban, és amennyit nem sajnálsz. Ezt csak te tudhatod mennyi.


Testvérnek biztosan adnék mellé személyes apróságot, vagy ha többre is telik, akkor utazást, élményajándékot is.

2014. júl. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Közösen adjátok ajándékot. Nem az számít, hogy a családod gazdag-e, az számít, hogy te, illetve a párod és te mennyit tudtok adni. Nem is tudom, de én a nem pénzbeli ajándékot személyesebbnek tartom.
2014. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Közösen a pároddal illene adni, és beszéljétek meg mit mennyit.
2014. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Azt, hogy a pároddal együtt add-e, szerintem elsősorban vele beszéld meg. Ha ő egy nagyobb összeget szeretne adni, mert testvér, akkor elgondolkodnék valami tárgyi ajándékon, és azt én személy szerint külön adnám.

Pénz helyett - mondjuk nem sokban különbözik - de mégis csak jobban tudják hozzád kötni, szerintem jobb, ha vásárlási (IKEA mondjuk) vagy valami egyéb más utalványt adsz (valamilyen voucher: wellness, vacsora), olyan értékben, amivel nem terheled a családodat.

2014. júl. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy a párom nővéréék elég szegények, mondjuk a páromnak sincs sok pénze, de arra gondoltam, hogy közösen x összeget (amennyit illene, és hogy a párom ne érezze magát rosszul, hogy már megint én tudok több pénzzel hozzájárulni valamihez, mert ezért ross
2014. júl. 28. 19:59
 6/9 A kérdező kommentje:
Hoppá, mindjárt folytatom a kommentet, véletlenül elküldtem
2014. júl. 28. 19:59
 7/9 A kérdező kommentje:
Szóval ne érezze magát rosszul, hogy mások látják, hogy én többet adok, ő kevesebbet, ezért egybe adnánk a pénzt, de nem tudom, hogy mekkora összeget illene. Hány ezer Ft körül. Mivel mindketten művészlelkek vagyunk, csak ő írói, én pedig festői tehetséggel rendelkezem, így arra gondoltam, hogy a párom egy hozzájuk kapcsolódó általam készített olajfestményhez ír egy verset, vagy egy rövidke történetet.
2014. júl. 28. 20:03
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti ajándék.
2014. júl. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit kitaláltál ajándék, plusz ketten 30-50000 forint közötti összeg.
2014. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!