Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok a kapcsolatunkró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a kapcsolatunkról? Elghamarkodott az esküvő?

Figyelt kérdés

18éves vagy és nagyon szerelmes. Már össze is költüztünk a párommal..Bár erről apu is tehet mert nem bírta elviselni a barátomat. 32éves a párom. Eléggé fiatalos külsejű olyan mint egy 20éves ezért is tetszett meg :) Nagyon kedves jó fej. Már hamarosan 11hónapja együtt vagyunk. Karácsonykor kaptam tőle egy eljegyzési gyűrűt. Tegnap este beszélgettünk és szóba jött az esküvő. Kicsit poénkodott de megkérdezte, hogy nem házasodunk-e össze?Beszélgettünk erről és abba maradtunk, hogy beszélünk majd még róla. Viszont eléggé tanácstalan vagyok mert anyukám aztmondta, hogy én döntök, hogy hozzá akarok-e menni de ha az ő véleményét krédezem kicsit elhamarkodott.

Ti mit gondoltok?


2010. jan. 5. 22:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
sok boldogsagot eggyut latod egymasnak vagytok teremtve orulok apukad kibekult a paroddal (megbekult).Ha lesz eskuvo irj ide legyen vegre egy jo tortenet is happy end el megegyszer sok boldogsagot es turelmet egymashoz
2012. szept. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
köszönjük szèpen!! :) viszont kívánjuk.:)))
2012. szept. 9. 22:31
 23/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Újra feljöttem erre az oldalra és látom, hogy megigértem, hogy írok hogyha összeházasodtunk! Nem tudom, hogy valamelyikőtök elfogja-e olvasni de hátha.. :) szóval júliusba férjhez mentem és nagyon nagyon boldog vagyok! Már a gyerek téma is szóba jött :)

Ugyanilyen boldogságot kívánok mindegyikőtöknek! :) puszi:)

2014. okt. 21. 14:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!