Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok a kapcsolatunkró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a kapcsolatunkról? Elghamarkodott az esküvő?

Figyelt kérdés

18éves vagy és nagyon szerelmes. Már össze is költüztünk a párommal..Bár erről apu is tehet mert nem bírta elviselni a barátomat. 32éves a párom. Eléggé fiatalos külsejű olyan mint egy 20éves ezért is tetszett meg :) Nagyon kedves jó fej. Már hamarosan 11hónapja együtt vagyunk. Karácsonykor kaptam tőle egy eljegyzési gyűrűt. Tegnap este beszélgettünk és szóba jött az esküvő. Kicsit poénkodott de megkérdezte, hogy nem házasodunk-e össze?Beszélgettünk erről és abba maradtunk, hogy beszélünk majd még róla. Viszont eléggé tanácstalan vagyok mert anyukám aztmondta, hogy én döntök, hogy hozzá akarok-e menni de ha az ő véleményét krédezem kicsit elhamarkodott.

Ti mit gondoltok?


2010. jan. 5. 22:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem is várjatok kicsit még. a korkülönbség is nagy és valljuk be 18 évesen még előtted van az élet. igen tényleg járj ki egy egyetemet v fosulit és utána térjetek vissza a témára, ha akkor is akarjátok akkor oké. de biztosan egy 14 évvel idősebb férfivel képzeled el az életedet? ő már rég negyven lesz és te akkor leszel a huszas éveidben...

én a párommal 3 éve vagyok együtt mindjárt, de esküvőt szigorúan csak az egyetem után...pedig nagyon vágyom rá, de tudom, hogy semmi értelme míg nincsen meg a megfelelő háttér , és várok hadd érjen a dolog még egy kicsit habár biztos vagyok magunkban...

én ajánlom Neked is kicsit élj még, 11 hónap alatt nem lehet tökéletesen kiismerni valakit...

de sok boldogságot:)

2010. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

22.07-esnek. Lehet hogy anyudnak meg apudnak pechje volt hogy nem jött össze, és te most ezt a korkÜlönbségre fogod rá. Én ismerek párokat akiknek nagy a korkÜlönbségük és nagyon jól megvannak, házasok, gyerekük van. Magamat is felhozhatnám példának. A párom és én köztem 22 év különbség van! Tudom extrémnek hangzik de már 3 éve boldogak vagyunk. Már 2 éve egyÜtt élünk.

A második dolog amit rosszul irtál az az hogy a nök kezdenek hamarabb megcsunyulni mint a pasik. Sokkal több sármos 50 éves pasit lehet látni mint 50 éves bombázót. (kivéve Madonna- de az csak összevan varrva)

Ha anyudéknak szarul ment attól még nem kell általánositani!


Amugy a kérdezönek irom hogy Ezt te tudod! Nem lesz semmi baj ha hozzámész, ha nem megy elváltok, de szerintem nem szükséges a házasság ahhoz hogy kimutassátok hogy mennyire szeretitek egymást. Gyerek még biztos ne legyen!!!


Sok sikert! És magadtól dönts.

2010. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Dettó ez volt nálam. 4 év után rájöttem, hogy mást szeretek.

Ne teddd!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
81%
ha az enyémet kérdezed, akkor is elhamarkodott. nem csak amiatt, mert fiatal vagy. (bár ez is igaz) De a kapcsolatotok is fiatal még. most soknak tűnik az a 11 hónap, de 5-10 éves távlatból tudni fogod, hogy az még nagyon az eleje volt. én várnék még minimum a 2., esetleg a harmadik évfordulóig. addig még annyi minden változhat. nem ismeritek még egymást úgy igazából.
2010. jan. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még picit várjatok! Mondjuk, nem biztos, hogy rosszul sülnek el a dolgok. Én már évek óta nagy boldogságban élek a férjemmel, pedig 7 hónap után házasodtunk össze, míg vannak, akik 7 év után, mégis elváltak. Szóval nem minden az időn múlik, de azért megismerni meg kell.
2010. jan. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. :) Ez nagy segítség volt nekem.. :) biztos várok még akkor. Igazatok van. Mégegyszer köszönöm :))
2010. jan. 6. 13:30
 17/23 anonim ***** válasza:

én is várnék vele, mert még csak nem is éltettek együtt hosszabb ideig, így nem tudtak feltűnni a hibáitok :)természetesen lehet, hogy Ő az igazi és örökre boldogok lesztek:)

Sok boldogságot!

2010. jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
köszönjük szépen :)
2010. jan. 17. 17:48
 19/23 anonim ***** válasza:
mi tortent veletek??
2012. szept. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Szia! :) Együtt élünk még (remélhetőleg sokáig) boldogoan! :) Még mindig nem házasodtunk össze de néha néha előjön a téma! :) Eddig arra jutottunk hogyha ezt a sulit is kijárom akkor lesz meg az esküvő :) apukám megbékült a párommal és hétvégente elválaszhtatatlanok :) Még sulizok de melette dolgozok. Nagyon boldogok vagyunk, de lehet ha összeházasodtunk volna ez nem így lenne ...kitudja! :) Köszönjünk szépen az érdeklődést. :))


Ja és vettünk egy kiskutyát is! :))))

2012. szept. 9. 11:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!