Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akiknél csak vacsora/ebéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknél csak vacsora/ebéd volt, hogy lett vége, vagyis asztalbontás?

Figyelt kérdés
Szóval esküvőnk lesz a nyáron, és csak egy ilyen délutáni kis estebéd lesz, amit nem tervezünk tovább 2-3 óránál. Se tánc, se semmi, csak kaja. Szóval az érdekelne, hogy akinél ez volt, annak hogyan "lett vége"? Felállt a pár, megköszönte a részvételt és mondta, hogy akkor mehetünk haza, vagy hogy? Illetve ez a meghívóba vele volt valahogy fogalmazva, hogy pl. "ettől eddig vacsora"?

2014. ápr. 15. 23:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok megint. Jobb esetben egyszer házasodol az életben. Ünnepeld meg ezt a szép eseményt, érezd jól magad. Tisztelt meg az esküvődet, akárki akármit mond. Nem kell a nagy felhajtás, de nem is ugyanolyan nap mint a többi, hogy ne adjunk neki különleges hangulatot. Sok boldogságot!
2014. ápr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, ment a zöld!


Kedves utolsó válaszoló!

Sajnos a rokonság egy részével - élen az apámmal - az a probléma, hogy nem vetik meg az alkoholt kicsit sem, és ha lehet inni, akkor úgy érzik, hogy meg kell mutatni, ki mennyit bír, és az nem kevés. Egyrészt ezt nem vagyok hajlandó finanszírozni, másrészt, visszatérve az apámhoz - ő elég agresszív tud lenni, ha iszik. A szüleim több éve elváltak, anya azóta talált magának valakit, és apám utálja az illetőt, mert meg van győződve róla, hogy miatta váltak el, és nem azért mert ő alkoholista és félrelépett, holott anya akkor még nem is ismerte a párját (kb. 2-3 hónapra rá ismerte meg). Így nem tartom kizártnak, hogy amikor már "üt a dió", apám kötözködni fog, rosszabb esetben ütni is. Amikor józan nincs vele baj, csak ezt az állapotot nem képes sokáig fenntartani.

Én szívem szerint csak polgárit tartottam volna, mindenféle vacsora nélkül, de párom erősködött, hogy legyen egy rövid ideig tartó vacsora is (lagzit szerencsére nem akart).

2014. ápr. 23. 10:24
 13/13 anonim ***** válasza:
nekünk a Trófeában volt és szóltak, hogy lejárt az 5 óra, de ha gondoljuk meghosszabbítják...nem akartuk, mindenki ment haza vidékre
2014. ápr. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!