Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ruha legyen, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruha legyen, ha a polgári és az egyházi esküvő más napokon lesz?

Figyelt kérdés
Előbb lesz a polgári esküvőnk, utána a templomi. Utóbbira szeretném a meseszép, különleges esküvői ruhát tartogatni. Voltatok már ilyen helyzetben? Mit csináltatok? Vagy mit javasolnátok a polgári esküvőre? Egy egyszerű elegáns ruha? Fehér vagy nem? Az bizonytalan, hogy csak a két tanú lesz-e ott, vagy pár közeli családtag-barát is, bár valószínű az utóbbi. :)
2014. márc. 7. 09:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, a polgári a házasságkötő teremben lesz-e. Nekünk is 2 külön napon volt a hivatalos polgári, és a nagy napon a külső helyszíni szertartás - utóbbin volt rajtam menyasszonyi ruha. Az első (ami a hivatalos), a hivatalban volt hétköznap, nem a teremben, hanem egy irodában. Összesen 7en voltunk, rajtam egy szép nyári ruha volt. De egy irodai "papíraláírásra" nem is kell jobban kiöltözni. Viszont ha Nektek ez az első szertartás rendesen a házasságkötő teremben lesz, én egy elegánsabb ruhát, vagy kosztümöt vennék fel. Nem ragaszkodnék a fehérhez.
2014. márc. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hét különbség és 150 km volt a polgári és az egyházi+lagzi között.

Polgárira csak két tanúval mentünk..


Ilyen volt rajtam drapp színben csipke boleróval...

[link]

2014. márc. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én is úgy tennék a helyedben, hogy a templomira tartogatnám "A" ruhát, a polgárira meg egy elegáns, elefántcsont-bézs-ekrü színű ruhát, ilyesmit:


1.) [link]


2.) [link]


3.) [link]


4.) [link]


5.) [link]


6.) [link]


7.) [link]


8.) [link]


9.) [link]


10.) [link]


11.) [link]


12.) [link]

2014. márc. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vennék a polgárira még egy ruhát pluszban, biztos elég kiadás van így is az esküvővel kapcsolatban. Bármilyen évszaknak megfelelő elegáns ruha megteszi. Mondjuk a fél családom kékben ment férjhez, úgyhogy nálunk ez nem extra :).
2014. márc. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
Polgári esküvőre etikett szerint kosztümöt illik venni. Ma már elfogadott fiatalabb csajtól a koktélruha is.
2014. márc. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

20 éves leszek akkor. :) Amúgy köszönöm mindenkinek!

Kedves ötös válaszoló! Te szerintem ismersz engem! :D Főleg az első néhány, de egy-két kivétellel az összesbe beleszerettem. :) Egyébként én is ilyesmire gondoltam. Van is két megfelelő ruhám, de azokat már többször viseltem a vőlegényem előtt (na, nem mintha különösebben emlékezne rá).

Az egyik ilyesmi, csak fehér, van a csípőjén egy szalag masnira kötve, és nincsenek rajta strasszok. [link]


A másik ilyen, szintén van fehérben is.

[link]

2014. márc. 7. 15:07
 7/16 anonim ***** válasza:

Barátnőm esküvőjén is hasonlóan volt. A templomin sok meghívott volt utána lagzi. A polgári hétköznap délután volt és csak a tanúk és a szülők voltak ott. Barátnőmön egy halvány rózsaszín koktélruha volt.

Tehát az egyszerű elegáns ruha szerintem teljesen jó.


Ha viszont tényleg csak egy aláírás lesz és tanúkkal, akkor még ennyire sem vinném túlzásba..

2014. márc. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, nekem írtad, kérdező? :)

Egyébként én is ilyet választanék, ha külön lenne a polgárim, 23 vagyok.

2014. márc. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Jaj, igen! :D Neked írtam, bocsi! :D

Egyébként a második ruhát 1500 vagy 2000 forintért vettem, tudok jó helyeket, ennyit még áldoznék is rá (az esküvői ruhám 15.000 forint volt örökbe egy kiárusításon, szóval elég nagyot spóroltam vele). :)

2014. márc. 7. 15:35
 10/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz egyébként! :)
2014. márc. 7. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!