Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van olyan, aki a vőlegényével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki a vőlegényével ment menyasszonyi ruhát próbálni?

Figyelt kérdés
A párom nagyon kritikus, ezért vele szeretnék menni ruhát próbálni. Sokan furán néznek rám emiatt és a babonát emlegetik. De én neki szeretnék tetszeni a nagy napon.
2014. jan. 13. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is vele mentem..

A babonában nem hiszek,meg egyátalán nem olyan amikor smink frizura rámigazítva, meg a napon, mint akkor.


A szalonban sem néztek furan, inkább meglepődtek mennyire kritikus, és hogy jó megallapításai vannak, ráadásul türelmes...állítólag ritka:)

2014. jan. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jah rkérdeztem,mhogy mennyire gyakori, hogy a vőlegény ott van... Náluk gyakori...azt mondjak sokan a párjukat viszik.

Ők jobban szeretik, mert az anyuka tesó bnő az mindig csak bonyodalom.....ritka aki érdemben is segít, csak stresszelika menyasszonyt, emiatt ők is nehezebben dogoznak..

2014. jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is a férjemmel mentem :)

Ő szeretett volna velem jönni, kellően türelmes volt, és olyanokat is meglátott, amit én nem. Végül a közös kedvenc lett a befutó, nagyon jó élmény volt!

2014. jan. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem is eljött az utolsó próbára. De először is elkísért, amikor még csak katalógusban néztük,h milyen stílusú ruha legyen. Én sem vagyok babonás, és egyetértek az elsővel, teljesen más a nagy napon. Mi amúgy is általában együtt szoktunk ruhát vásárolni, jobban megbízok a férjem véleményében, mint a női ismerősökében/rokonokéban. De nem kell ezt mindenkinek mondani,h vele mész. A szalonban tényleg nem érdekelt senkit.
2014. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is egyutt mentunk, senki nem rosszallotta. Utalok vasarolni es nem tudok donteni, ezert kellett valaki, aki segit. Szuleink masik varosban laknak, igy evidens, hogy velem jott. Nem esett neki sem nehezere, eleg gyorsan talaltunk is megfelelo ruhat, ami mindkettonknek tetszett.
2014. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is. Sőt, az esküvőnk reggelén olyan ideges voltam, hogy nem bírtam mást megtűrni, szóval ő segített felvennem is. :)
2014. jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ruhát ugyan nem vettünk újat, de minden mást együtt vettünk (dekoráció, kiegészítők nekünk stb.).

Ha ruhát kellett volna venni, azt is vele veszem, mert az ő ízlése áll hozzám a legközelebb, és nem mondja mindenre rá, hogy "tökéletesen áll rajtad, szívem" (barátnőkkel és családdal ellentétben), hanem realista kritikát mond, és külön kiemeli a számomra kényes részeket, hogy azokon hogy áll a ruha pl.

2014. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem is a férjem jött,több szalonba is.

Barátnők túl elfogdultak,női rokonokat meg inkább hagyjuk.

A férjem más ruhát is szeret velem vásárolni,ilyen szempontból nem tipikus pasi.

Hátul fűzős ruhám lett,fotózás és esküvő előtt is ő adta rám.

Nem vagyok babonás,és meglepetést sem akartunk,nekünk így volt jó.

(bár megkaptam pár embertől-főleg olyantól,aki akart velem jönni próbára-,hogy ezt nem így szokás,de nem érdekelt)

2014. jan. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!