Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Koktélbár volt valakinek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koktélbár volt valakinek az esküvőjén?

Figyelt kérdés
Szerintetek jó ötlet? Aki bérelt, milyen árban volt?
2014. jan. 10. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet, ha illik az esküvő hangulatához, és kellő választék is van. A vendégek nagy részénél helyettesíti is az alkoholfogyasztást a bor és a sör kivételével.
2014. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Vendégként voltam olyanokon, amiken volt, tényleg jó volt. Árról passz, de gondolom tudnak egy árbecslést adni a vendégszámon alapuló fogyasztás megtippelése után.
2014. jan. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak nem tudom ez mennyire érné meg, mert már az étteremnél korlátlan az italfogyasztás és akkor a vendégek nem innák le azt az italmennyiséget. Az étterem viszont nem készít koktélokat.
2014. jan. 10. 16:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy a felesleges pluszok közül. Én olyan esküvőn láttam ahol olyan 160 vendég volt és egy mixer, így elég sokat kellet várni.
2014. jan. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi csak 60-70-en lennénk amúgy.
2014. jan. 10. 16:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél koktélbárt, meg kell beszélni az étteremmel, hogy másféle italcsomagot szeretnétek kérni. Csak bor, sör és üdítő legyen benne, röviditalok helyett pedig koktélok. Függ a vendégektől is, hogy milyen lesz a fogadtatás, egy falusi lagzin biztos morognának, hogy nincs pálinka, de ha sok a fiatal és lazább a rokonság, akkor biztos sikere lenne a koktéloknak. :)
2014. jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ar nalunk 10€/fo,5 koktel es az elkeszitesukhoz szukseges rovid italok kozul valaszthatnak a vendegek.

Ilyenkor a vacsorahoz jobb a korlatlan sor,bor es udito fogyasztas.

2014. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!