Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Magyarországon összeházasodhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon összeházasodhat két nő törvényesen? és ha igen, akkor hol?

Figyelt kérdés

2013. dec. 5. 07:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
17%

Ha szeretnétek majd gyereket akkor majd szoljatok,

szűz vagyok, szoval szerintem hamar meglesz a ermékenyités :D

2013. dec. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
A házasság egy férfi és egy nő életközössége, tehát azonos neműeknél nem jöhet szóba.
2013. dec. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. dec. 5. 22:02
 14/18 Yngve válasza:
38%
Valóban csak férfi és nő között jöhet létre házasság, hiszen országunk még a múlt században él :) Próbálkozzatok egy nyugati országban, ott a nyilvános megjelenés/felvállalás sem okoz különösebb megbotránkozást, mert ott sikerült átlépni a következő évszázadba. Ha később pedig egy időutazáshoz volna kedvetek, csak repüljetek vissza az országba! :D
2013. dec. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
37%
Ja, tiszta középkor ahol egyik nő nem veheti feleségül a másikat, pedig ma már az a trendi a felvilágosultabb helyeken.
2013. dec. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
38%

Érdekes felfogás. Szóval az a haladni képes, és felvilágosult ember, aki képes elfogadni és teljesen normálisnak gondolni az azonos neműek közti házasságot?


Hát már ne is haragudjon a világ, ez nem az. Én is inkább élek a múlt századba.

Lassan már nekünk heteroknak is népszerűsíteni kell az életvitelünket, mert nagy divat lett a mai fiatal felnőttek, és kamaszok körébe a bu..lás.

Senkit nem akarok megbántani, engem nem érdekel ki mit tesz a másikkal, de azt soknak tartom, hogy el kell fogadnom a házasságukat, azt hogy lassan már örökbe is akarnak fogadni gyerekeket, stb.

Éljenek ahogy akarnak, de a gyerekeket és a házasság szentségét ebből hagyják ki.


Házasság férfi és nő között van. Ez a család alapja. Jöhet itt nekem mindenki azzal, hogy ez veleszületett, meg a genetika stb.

Nem érdekel, hogy az. Az ember azt fogadja el normálisnak, amit gyerekként lát és tapasztal. Pl aki bogarakat eszik gyerekként, az mindig is meg fogja enni, hiszen abba nevelkedett. Így gondolom ezt a melegek együttéléséről is. Ha egy gyerek ezt látja, akkor számára is elfogadható és evidens lesz.

2013. dec. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Reménykedtem , hogy ez a kérdés nem vált ki vitát a hozzászólók között de hát nem így történt. Jómagam heteró vagyok, pusztán kíváncsiság valamint kutatás céljából tettem fel ezt az ártatlan kérdést.
2013. dec. 9. 18:05
 18/18 anonim válasza:
Egy ártatlan kérdés az nem ilyen. Ebben a témában (sajnos) nagyon megoszlanak a vélemények, mert egyre több olyan ember van aki ezt elfogadhatónak tartja.
2013. dec. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!