Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Én a vőlegényem bátyját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én a vőlegényem bátyját kértem fel, hogy legyen a tanúm, ma mondta a párom, hogy ő is a bátyját kérte fel. Most mit csináljunk, melyikőnk keressen másik tanút?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 11:19
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
A páromnak van nővére is arra gondoltam, hogy őt kéri majd fel.
2013. aug. 20. 11:45
 12/23 salvadorina ***** válasza:
89%
Akkor kérd fel a nővérét.
2013. aug. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

"arra gondoltál"...

A pasid meg nem gondolatolvasó!

Bakker a mai emberek nem tudnak kommunikálni!

Nyikkanj meg, ha akarsz valamit, ne csak "gondold"!

2013. aug. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak testvéreid, akkor beszéljétek meg, hogy majd körbe mentek és mindenki valamelyikőtöknek lesz a tanúja. Ha te vagy az első aki férjhez megy, válaszd a legidősebbet. Szerintem ez nem kérdés, hog ykinek kéne engednie. Még szép, hogy a vőlegény tanúja a saját bátyja lesz és te is megkérsz egy testvéredet, ha nincsenek barátaid.
2013. aug. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem megbeszélni előre!

Nem semmi esküvőszervezés lesz ez, ha még ilyenen is vita van. Egyébként meg egyértelműen keress te másik tanút. A testvéreiddel milyen a viszonyod? Hány testvéred van? Ha lesz polgári és templomi esküvő is, akkor az egyikük lehetne az egyiken a tanú, a másik a másikon. De ez akkor sem fér a fejembe, hogy nem beszéltetek előre arról, hogy kit szeretnétek tanúnak. Ha ennyi kommunikáció lesz a házasságotok alatt is, akkor lehet, hogy nem kellene kidobni a pénzt az esküvőre...

2013. aug. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
81%

Mi mielőtt felkértük volna őket megbeszéltük, hogy a masiknakmis "megfelel-e" a választottunk...


Eleg vicces, hogy felkérted, és erről nem tudott a vőlegényed...nem is az, hogy az ő tesóját kérted fel..


Igazából nálunk a keresztszülőt szokás (nem tartottuk amúgy mi)

2013. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Eleve meg kellett volna beszélnetek előre. De most, hogy így alakult, egyértelműen te kérj fel mást!
2013. aug. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Kérd fel a te testvéredet!
2013. aug. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Már írtam, hogy nem akarok vitát belőle.
2013. aug. 20. 14:23
 20/23 anonim ***** válasza:
81%
Kérd fel a legidősebb nővéredet és beszéljétek meg, hogy sorba mentek: ha valaki férjhez megy, a soron következő legidősebb nővért kéri el tanúnak, aki még nem volt tanú. Akkor nem lesz sértődés, hogy miért pont őt és miért nem a másikat.
2013. aug. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!