Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek volt már ilyen esküvője?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt már ilyen esküvője? 22/f

Figyelt kérdés
A menyasszonyommal arra gondoltunk hogy nagyon kicsi esküvőt szerveznénk. Csak a pap és a 4 legjobb barátunk lenne ott és ők lennének a tanuk 2-2 tanú lenne. A szülőket nem hívnánk meg így egy kis belsőséges szertartás lenne a legközelebbi barátokkal.

2013. aug. 10. 10:25
 1/9 anonim válasza:
24%
Miért nem hívjátok meg a szülőket? A barátok fontosabbak? Szégyen.
2013. aug. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
biztos oka van hogy nem hívják meg a szülőket.szégyen hogy van olyan buta ember aki bele se gondol, mit beszél.
2013. aug. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Egyházi hazassagkotes Magyarországon nem érvényes, úgyhogy ehhez meg tedd hozza, hogy anyakönyvvezető elott kell először házasságot kötni, másodszor pedig a templomot nem zárják le senki kedvéért, igy oda bárki, bármikor bemehet.....
2013. aug. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem itthon szeretnénk tartani az esküvőt. És baptista szertartás lesz. És nem templomba lesz hanem a szabadba.
2013. aug. 10. 11:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Az egyházi esküvőt itthon nem fogjak elismerni.... De a te dolgod.
2013. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem vallási okobol de én se hivtam meg senkit.a két tanu volt, majd anyosék át jöttek ebédre hozzánk .kb ennyi volt az én nagy napom. Viszont cseppet se bánom hogy nem nagy lagzi volt, minek az álszentkedés, utálom a felhajtàst.
2013. aug. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Belsőséges szertartás? Ez vmi sátánista cucc?:D
2013. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

a belsőséges nekem is fájt :D a központozási hibákat már fel sem rovom :)

szóval ha nem lesz polgári szertartás, akkor ez afféle zugesküvő lesz? vagy kamuesküvő?

2013. aug. 11. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég sok kéttanús esküvő van. Ha csak egyházi esküvőtök lesz, akkor ugyan Isten előtt házasok lesztek, de egy ország törvénye sem ismer el titeket házastársként. Csak szólok, hogy ne legyen meglepi. Ha így is megfelel, akkor hajrá.
2013. aug. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!