Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szóltok ehhez a ruhához?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a ruhához?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm ezt szeretné magára venni és kikérte a véleményem, sajnos nem tudtam semmit mondani, mert szerintem borzalmas...


Szerintetek legyek őszinte vagy csak nekem nem tetszik?


[link]



2013. júl. 27. 18:54
1 2
 11/17 anonim válasza:
91%
Hát...nekem annyira nem tetszik,de ha a menyasszonynak bejön,akkor nincs gond :) Azt mond amit gondolsz,ne pedig amit itt látsz.
2013. júl. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%
Ahány ember, annyi ízlés. Ez a ruha nem a legmodernebb, nekem sem tetszik, de láttam már rondábbat is, amit gyönyörűnek és divatosnak mondtak. Én megmondanám az ismerősnek, hogy nem az én stílusom, de a lényeg, hogy neki tetsszen.
2013. júl. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem is borzalmasan ronda, mármint az aljarész, mert olyan mint valami gagyi westernben a Saloonban a táncosnőké. A csokor meg mint valami gagyi művirág.
2013. júl. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
17%
Jujj. Ez durva.
2013. júl. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
81%

Saját tapasztalatból tudom, hogy bármennyire is tetszik valakinek egy ruha, FEL KELL PRÓBÁLNI! Kevés embernek van tökéletes alakja és kevés emberen áll ezért úgy a ruha, mint a manökeneken. Nem beszélve arról, hogy azok általában csont és bőr lányok.


Ha felvette, csak úgy, próbáljon meg mást is, mert előfordul, hogy akad olyan, ami hatszor jobban illik hozzá, mint amire először szavazott volna.


Arról nem is beszélve, hogy ha kölcsönzi, jó alaposan meg kell nézni a ruhát, nincs-e hibája. Mi anno lerendeltünk egy ruhát, az esküvői kiállításon próbálta fel a nejem, de a lagzi előtt két héttel még mindig nem volt kimosva és hibás is volt. Fogtuk magunkat és egy másik helyen, ugyanolyan márkából kivettünk egy sokkal szebbet és újabb típust és nem is kellett ráfizetnünk!


43/F

2013. júl. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
69%
Ő a menyasszony,neki kell dönteni.Attól is függ,rajta hogy állna,és hogy érezné magát benne.Tény,nem a legújabb divat,de azért nem viselhetetlen.szerintem mutass neki mást is,ha van összehasonlítási alap,talán könnyebben dönt.
2013. júl. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ! Nem vagyunk közeli barátnők, csak úgy simán kikérte a véleményem. Persze egy menyasszony azt vesz fel amit akar, de azért olcsón is lehet jó kis ruhát beszerezni. Nekem nagyon nem tetszik, nagyon divatja múlta és visszataszítóan ronda, de természetesen ő dönti el. Köszi mégegyszer.
2013. júl. 29. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!