Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » November elején lesz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

November elején lesz az esküvőnk, mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

a ruhám megvan, a szoknya alá harisnya, az oké eddig. de felülre, fűzőre mit vegyek, hogy ne fagyjak meg a templomban?

volt köztetek valaki aki szintén őszi esküvőt csinált?


2009. okt. 15. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk ma van a 4. házassági évfordulónk.....

Nekem spagetti pántos ruhám volt, és arra egy a ruhához is illő bolerót vettem fel,illetve a ruhához kölcsönöztem.

Igaz nekünk nem volt templomi esküvőnk,de a szabadban készültek fotók,sokáig kint voltunk,de nem fáztam egy cseppet sem.

Remélem tudtam segíteni.

Sok boldogságot nektek!!

2009. okt. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A kölcsönzöben, nem tudnak adni ilyen kis hofehér bundàt a ruhàhoz? Vagy olyan poncsoszerüséget is làttam màr!
2009. okt. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet nagyon szép szőrmés bolerókat kapni, az meleg és elegáns is!Nem tudom kölcsönözted-e a ruhád, vagy vetted, vagy varrattad, de kölcsönzőbe biztos vannak ilyenek!
2009. okt. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha bérelted a ruhádat,ott kell lennie kis kabátkának is,van valami neve de nem jut az eszembe.Ott kellene megkérdezni.Nekem is ősszel volt az esküvőm,és az én ruhámhoz adtak.Sok boldogságot :)

2009. okt. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekünk áprilisban lesz, és szerintem még akkor sem lesz túl meleg. A kölcsönzőkben szokott lenni boleró vagy szatén vagy bunda változat. Azt is úgy le tudják szűkíteni, hogy pont jó legyen rád és persze mutatós, amikor fázol csak felkapod és átmelegedsz. Sok boldogságot! :)
2009. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi lányok, lehet ez a bolerós megoldás lesz. imádkozzatok nekem jó időt :D
2009. okt. 15. 16:14
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem három éve dec. 5-én volt az esküvőm, én is a kölcsönzőből hoztam szőrmés bolerót, de szinte nem is volt rajtam. Lehet nagyon izgultam és eszembe se jutott fázni, de kint sem volt túl hideg, 10 fok volt. Tóparton volt a fényképezkedés, még ott sem volt rajtam.


Remélem Nektek is szép időtök lesz.

Sok boldogságot!

2009. okt. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. okt. 17. 10:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem szőrös kis bundám volt, megvettem, 10e Ft-ért. Nekünk szeptember végén volt a templomi esküvőnk, és nem fáztam egyáltalán.
2009. okt. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szívesen kölcsönadom, ha esetleg érdekel kérlek írj privit, és mindent megbeszélünk. (utolsó voltam, a szőrös bundás :) )
2009. okt. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!