Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 1 héttel vagyunk az esküvőnk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 héttel vagyunk az esküvőnk előtt! Mit felejthettem el? Mit kell elintéznem?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kávéfőzőt kikapcsoltad? :))


Viccen kívül: Ha megvannak az időpontok, a meghívók, a ruhák, a virágdíszek és a csokrod, a kaja és a helyszín, nagy baj már nem történhet! :)

Ne felejtsétek otthon a személyiket és a gyűrűket!


Sok boldogságot!! :)

2009. okt. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen!Aranyos vagy!
2009. okt. 10. 11:31
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ohh, de jó Nektek! Gratulálok előre is az esküvőtökhöz! Biztos csodálatos lesz. Egyébként a kérdésre válaszolva egyet értek az előző válaszolóval. :) Ruhád milyen lesz? :)
2009. okt. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hááát mivel 5 hónapos babás vagyok :),az alsó az bordós a felsőrész pedig fehér!nagyon nagyon szép!Fehér cipő!!!:)
2009. okt. 10. 11:48
 5/10 anonim ***** válasza:
98%

szia!


Valami régi, új, kölcsön , kék? Ezeket beszerezted már?:)

Én is 4 hónapos voltam, amikor férjhez mentem, a fehér ruhám éppenhogy jó volt még rám:) Sok Boldogságot kívánok, és jó babázást!!!:)

2009. okt. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Írj egy listát arról, ami most még természetes, hogy nehogy otthon hagyd (zsepi, tükör, pótharisnya...).

Én esküvő napján voltam zavarban, akkor volt kis kapkodás, lemaradt pl a kölcsön cucc(de ettől függetlenül nagyon jól megvagyunk a férjemmel)

Az én tanácsom, ha valakinek adsz valami személyeset, hogy vigyázzon rá, ne felejts el visszakérni! Én anyuéknál hagytam a bérletem, és úgy mentünk másnap nászútra (nem volt baj belőle, a vonathoz közel lakunk)


A virágok meg majdnem a taxiban maradtak. Szóval csak ügyesen!


Remélem segítettem!

2009. okt. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Pezsgő, esetleg a három gyertya az anyakönyvezetőnél.

Szülőköszöntőcsokor, ültetőcédulák, köszönőajándékok...

ragtapasz, ha feltörné a lábadat a cipő, váltócipő, ha már végképp nem bírod

2009. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Játsszátok le fejben az egészet együtt a pároddal. Kibukik, ha valami még hiányzik. Ne idegeskedj, csak élvezd!
2009. okt. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok boldogságot! Holnap lesz a Nagy Nap! Gondolok Rátok! Érezzétek nagyon jól magatokat! :)

(Aztán majd kérjük a beszámolót, ha kipihented a fáradalmakat! )

2009. okt. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok boldogságot!
2009. okt. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!