Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezüst karikagyűrűk (pároknak)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezüst karikagyűrűk (pároknak) mennyibe kerülnek ékszerboltokban?

Figyelt kérdés
egyenlőre még csak interneten nézelődtem de ott olyan 10 ezertől kezdődtek (/pár) de voltak 28 ezresek is.
2013. jún. 6. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy pár cirkalmas ezüst gyűrűnek bele kell férnie 15-18e Ft-ba. Ha valami egyszerűbb, akkor 10e.
2013. jún. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekünk olyan van, hogy sima karika ezüst, a két szélén 1-1 fényes sávval. A ffi 3500, a női 3000ft
2013. jún. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ródiumozottat vegyél, bár valamivel drágább. Mi nem ródiumozottat vettünk, jó vastag masszív gyűrűket, 15700 volt a pár, csak az akv előtt húztuk fel, de a lagzi végére már tiszta karc volt, nagyon csúnya lett, pedig nem tudom mit lehet egy lagziba olyat csinálni, amitől ilyen ocsmány lesz a gyűrű.

Igaz, annyira nem volt nagy baj, mert csak átmenetinek vettük, mert az aranyak nem lettek kész, de azért, ha hordani akarjátok, akkor szánjátok rá a ródiumozottra.

2013. jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a kettő volt összesen 4000ft, gravírozással. De igaz, nincs rajta se kő, semmi, Egyszerű, fényes kis ezüst karikagyűrűk, benne egy-egy névvel. Imádom őket!
2013. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
es vagyok, azt elfelejtettem, hogy ródiumosak voltak!
2013. jún. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utólag is fel lehet fényeztetni és lehet rátenni ródium bevonatot, nem egy ökör ára, szóval ha valakinek már megvan a gyűrűje, érdemes erre áldoznia. Pár év alatt lekopik a ródium, érdemes újra tetetni rá, hogy sokáig szép maradjon a gyűrű. Persze van, akinek tetszik a patinás ezüst. Ha ez lesz a végleges gyűrűtök, akkor ne vegyetek vékonyat, mert 10-20 év alatt "elfogyhat" a gyűrű.
2013. jún. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sziaaa!


10-15 ezerből nagyon szépet lehet venni. persze van olcsóbb is meg drágább is. www.ekszerbolt.net oldalon biztos találsz valami hasznosat, térképen is fel vannak tüntetve az ékszerboltok városonként és kerületként. Mikor lesz az esküvő?

2013. jún. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
még nincsen konkrét időpont még csak tervezgetünk :) köszi :)
2013. jún. 22. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!