Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lagziban éjfél után tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lagziban éjfél után tényleg szokás átöltözni a vendégeknek is?

Figyelt kérdés

Vettem egy szép alkalmi ruhát esküvőre, erre mondta a párom, hogy oké de kell még egy ruha a lagzira is.


Oda milyen ruhát szokás felvenni? Gondolom valami bulizós lazább ruhát, de az mennyire laza és alkalmi?


2013. jún. 2. 20:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes! :) Jó szórakozást! :)
2013. jún. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Valahol szokás, valahol nem. Jó pár lagziban voltam már, és mindig voltak páran akik átöltöztek, de nem mindenki. Ha te szeretnél, vagy kényelmesebben éreznéd magad, akkor te is megteheted. A feltöltött képen látható ruci, az szuper egy lagzira.
2013. jún. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szabolcsban, ahonnan való vagyok mindenhol átöltöztek eddig, amin voltunk.


De itt minden szokás, minden!


Én ezen csak röhögök, csóró sarka az országnak, mindenki siránkozik, de ha van egy ballagás, esküvő akármi ahova több ember is megy, akkor a vendégek is egy havi fizetést magukra költenek és vonulgatnak, hadd lássa mindenki, hogy milyen drága, körme, frizurája, ruhája stb. van. Aztán másnap jön megint a szenvedés, hogy mennyire nem lehet megélni a mai világban.

2013. jún. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ja meg amit még megfigyeltem az az, hogy sokan egy olyan ruhát is vesznek, amit végül nem vesznek fel. De nem mulasztják el megemlíteni, hogy amúgy mást is vettek erre az alkalomra, de végül azt nem vették fel.


Komolyan mondom én akkorákat szoktam röhögni ezeken az esküvőkön! :D Már ezért megéri hazautazni. :D

2013. jún. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Van, ahol szokás van, ahol nem. Én nem értettem először, hogy ez mire jó, de mondták, hogy náluk szokás egy nappali és egy esti viselet. Ha ezt szeretnék, hát legyen...átöltöztem. :) (Megjegyzem amúgy, hogy még így sem öltözött át mindenki.)
2013. jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 szecskamester válasza:
nem hallottam ilyen szokásról, de én át szoktam öltözni egy lazább ruhába, ami ugye nem öltöny, de mégis elegáns
2013. jún. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!