Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Békés megyei dekoratőrt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Békés megyei dekoratőrt keresek, sürgős! Valaki? Többi lent.

Figyelt kérdés
Keresünk egy olyan dekoratőrt, aki megfizethető áron dolgozik (max. 30.000ft),és feldíszítene egy békés megyei éttermet az elképzeléseink alapján. Sajnos muszáj segítséget kérnünk, mert az étterem 3 órát adott a dekorációnk elkészítésére... Eddig két dekoratőrhöz volt szerencsénk, egyikkel sem sikerült dülőre jutni, mert általában a saját elképzeléseiket akarták ránk erőltetni annak ellenére, hogy kész tervvel kerestük meg őket. El vagyok keseredve, segítsetek!

2013. jún. 1. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hivatásosak, de miért nem kukkantotok be Békéscsabán a művészetibe, hátha a textilesek közül tudnak ajánlani egy kiemelkedően ügyeset.
2013. jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát 30 ezer forintért profit nem hiszem, hogy találsz, az nagyon-nagyon kevés pénz ezért, hiszen egy napra csak egy esküvőt vállalnak. Ügyes kezű ismerős, művházas dolgozó, helyi pedagógus esetleg?
2013. jún. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, ez nem is rossz ötlet! :) Köszönöm! Kedves második válaszoló! Ismerős nem jöhet sajnos szóba, mert amikor el lehet kezdeni a dekorálást, akkor azzal egyidőben nálunk már kezdődik a lánykikérés... Nem profit keresek, és nem kell neki semmit magától kitalálni, csak feltenni azt, és oda, ahova én akarom. Se textilt nem akarok tőle rendelni, se ötletet nem kérek tőle-sőt ne szóljon bele semmibe- csak pakolja fel amit már megálmodtam úgy, ahogyan kérem. Szerintem a munkadíjnak ki kell jönni 30-ból. Köszi a válaszokat, ment a zöld kéz. :)
2013. jún. 2. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!