Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek jó esküvői meghívóra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó esküvői meghívóra?

Figyelt kérdés

,,Nagy az út, s abba még minden belefér.

Hát szaladjunk együtt a holnapért.

Vigyázzom majd rád." (Demjén Ferenc)


2013. máj. 24. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen


magamhoz nem tartom illőnek:D ezért nem választanám (most ilyen szemmel nézem én is, mert mi is most tartunk itt)

2013. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak elcsépelt dalok, és ez is az.

Biztos tudnátok találni valami eredetibbet.

2013. máj. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem teljesen jó. Mi is egy Demjén idézetet választottunk, bár kicsit bizonytalan voltam, de azóta is nagyon tetszik, nem bántam meg. Hozzánk ez illik...
2013. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a dal úgy gyönyörű, ahogy van. Én ha mégegyszer férjhez mennék, erre a dalra vonulnék be az anyakönyvvezető elé. A meghívóra is jó választás ebből a dalból idézni, bár én lehet, hogy másik 4-5 sort ragadnék ki belőle.
2013. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Amúgy remélem, hogy csak elírás, de nem "vigyázzom", hanem "vigyázok"!
2013. máj. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekünk ez lesz a háttérzene a polgári esküvőnkön amíg az anyakönyvvezető elmondja az elmondanivalókat, csak nem a Demjénes verzió, hanem a Keresztes Ildikós :)
2013. máj. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!