Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mikor tűnik fel egyeseknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tűnik fel egyeseknek, hogy a házasságkötés nem egyenlő a lakodalommal?

Figyelt kérdés
Olyan aranyosak azok a válaszok, amikben részletezik, hogy "habcsók ruháért", "mintás szalvétáért", "székszoknyáért" soha "egy fillért nem adnának" és EZÉR nem is kötnek házasságot. Ez milyen hülye kifogás? Ezzel kit áltatnak? Mert a házasság és a lakodalom két különböző dolog. Ez az oldal is teli van a két tanúval házasodókkal, ahol se habcsók ruha, se dínomdánom nem volt, mégis házasok.
2013. máj. 12. 14:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azt én teljesen megértem, ha vki nem akar megházasodni. Azt már nem, amikor ezt nem akarja bevallani, és ilyen kamu indokokkal jön, amikor tényleg, a lagzinak semmi köze magához a házasságkötéshez. Egy önkormányzati kéttanús esküvőhöz nem kellenek százezrek meg dizájntorta...
2013. máj. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van, én is csodálkozom, mikor valaki azt írja, hogy nincs pénz az esküvőre. Nem is kell túl sok, ha valaki házasodni akar. Mi például 9-en voltunk összesen az esküvőn, templomi sem volt, mert nem vagyunk vallásosak. Esküvő után elmentünk a Trófeába és megebédeltünk, koccintottunk és utána mindenki ment haza.
2013. máj. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!