Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik illik jobban a meghívóra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik illik jobban a meghívóra?

Figyelt kérdés

1. "Sorsomat veled megosztom,

bánatod legyen bánatom.

Ha öröm ér, ha fájdalom

felét magamra vállalom."


2. "Addig kerestelek míg rám nem találtál.

S hogy ez megeshetett úgy érzem: becsesebb életnél halálnál


2013. máj. 6. 11:35
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem túl giccses?
2013. máj. 6. 12:32
 12/18 anonim ***** válasza:

Az első sokkal jobban tetszik, mint a második, viszont nekem egy kicsit giccses.


Az az igazság, hogy nekem az összes verses formában íródott szöveg az, egyáltalán nem illik hozzánk.


Én a sajátunkra ezt írnám: "A házasság az egyetlen teljes és tökéletes kaland."

Ezt mintha nekünk írták volna, ennél egyszerűbbet és ránk jellemzőbbet nem is találhattam volna.


Én azt tanácsolom, hogy olya válasszatok, amit magatokénak éreztek.

2013. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
8-as válaszoló vagyok. Szerintem a 2. sokkal giccsesebb. Az 1. sokkal jobban kifejezi a házasság lényegét.
2013. máj. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A második szerintem is giccsesebb
2013. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Az első sokkal szebb. Nekem kifejezetten tetszik, hogy áthatja némi szomorúság; én is szívesen választanék hasonlót (szerencsére egyetértünk ebben a párommal).


Valahogy az idétlen, túl vidám vagy éppen nyálas idézetek nem az én eseteim. A 3. által linkelt pl. túl disszonáns nekem, nincs egy egybefüggő gondolatsor benne, hanem inkább 3-4 gondolat egymásra vetése, összetömörítése verses formában...

2013. máj. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen az első valóban nagyon szép csak az a baj, hogy a mai világban már SAJNOS egyáltalán nem veszik komolyan azt amiről szól, hogy "jóban - rosszban"
2013. máj. 6. 12:50
 17/18 anonim válasza:
3."Anál"
2013. máj. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
2.!!!! :)
2013. máj. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!