Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Bp-en lakunk de vidéki jellegű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bp-en lakunk de vidéki jellegű esküvőt szeretnénk (Provence, Toszkána, Balaton-felvidék a világunk). Hogyan oldhatnám meg a legolcsóbban a helyet ha nincs kert-lehetőség senkinél? (kb.20-30főre)

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Olcsón ezt kb 30 főre sehogy, max két tanús esküvővel jönne ki olcsón.
2013. ápr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nézd a Lesencetomajon (Balaton-felvidék) a Villa Foiret. Közelben romantikus kápolnák is vannak. Polgári lehet a kertben.


www.gubacsimalom.hu

2013. ápr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szívemből szóltál, voltam is ott tavaly nyáron érdeklődni és nagyon kedves, aranyos volt a lány aki üzemelteti, de mivel ez nagy összeg lenne (szállás a vendégeknek stb) és mi Bp-en lakunk, a hangulatot szeretnénk legalább megidézni. Erre keresek ötleteket és taktikákat. Bár az ötlet abszolút kiváló, ha telne rá, szívem vágya lenne ott tartani. :) Köszi a kommentet!
2013. ápr. 26. 19:48
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Nem tudom mennyit gondoltál rászánni, de a hangulatos fővárosi helyek azért húzósak, 5000 Ft/fő alatt nem nagyon találsz, és ez még csak a főétel.

Esetleg kérdezd meg a Jardinette Kertvendéglőt. Hangulatában megfelelő lehet az igényeknek.


[link]


Esetleg még a II. kerület kinti részein találhatsz hangulatos kerthelységes éttermeket.


[link]


Esetleg még talán ez, bár szerintem ez drágább:


[link]

2013. ápr. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. ápr. 27. 12:24
 6/6 anonim ***** válasza:
És mi lenne ha gyűjtenétek még? Mi akadályozza azt hogy legyen pénzed? Ha valaki pl olyan helyen dolgozik ahol nem fizetik meg rendesen mert kicsi az önbizalma az ok (legyen akár kertész vagy bármi), de hogy mindkettőtök ilyen legyen?
2013. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!