Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mikor illik ajándékot vinni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor illik ajándékot vinni?

Figyelt kérdés

Az a probléma, hogy nemtudom eldönteni, hogy mi a helyes. Gyerekkorunk óta ismerem az illetőt ( akinek az esküvőjére megyek a párommal), nem vagyunk húdejó barátok, csak ismerősök.

Meghívott az esküvőjére. A polgárira, meg a templomira, meg a "fogadásra".

A lagziba nem, mert az a lány szülővárosában lesz, ami nem Magyarország, és nemtudná a kiutazást és az elszállásolást fizetni.

Vásároljak, vagy ne?!

Tudom, hogy csak akkor illik, ha a lagziba is meghívnak, de külön kihangsúlyozta, hogy ezért nem hív meg.

Olyan kellemetlen így ez az egész :S

Egy 24 éves L


2009. szept. 25. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Annak veszel ajándékot, akinek akarsz, akkor amikor jól esik! Ezen már csak nem sértődik meg senki! Nenemá
2009. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

a "fogadás" az ugye kajás esküvő utáni dolgot rejt?


mert akkor illik ajándék

meg sztem amugyis vehetsz neki vmit,mégha nem is nagy dolgot


melyik menyasszony nem örülne neki...


gondold a helyébe magad

2009. szept. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Veszel egy tálat aztán le van tudva a dolog. De azért illik...
2009. szept. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Tényleg nem tudtam, hogy illik-e vagy sem. Mert ha odaállítok egy nagyobbacsaka ajándékkal, és senki nem vesz kellemetlen nem csak nekem, hanem mindenkinek, ha meg nem viszek semit az is kellemetlen...

Igen a fogadás olyan lesz, hogy a szülők rendeltek hidegtálat, meg gyümölcs kosárkákat, meg gondolom lesznek innivalók is.

Este meg "közös" buli a "násznéppel" valami szórakozóhelyre.

Így még azt sem tudom, hogy hogyan öltözzek, mert nem biztos, hogy szívesen elmennék a vadiúj kosztümbe szórakozóhelyre, ahol leönthetnek stb.. :S

2009. szept. 25. 20:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, vigyél ajándékot! Azt nem az esküvőre szokták vinni, hanem előtte, esetleg csak az anyukájához elvinni, s kedves kártyával otthagyni neki. Azon a napon a menyasszony se tudja hova tenni.

Ha csak akkor érkezel a városba, akkor menj előbb a lányos házhoz, korábban, s bízd egy rokonra az ajándékot, hogy majd később adja oda! Vagy előre látogasd meg egy fél órára, beszélj vele kicsit, s a kkor ajándékozd meg!

2009. szept. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Főleg, ha erdélyi a lány, akkor mindenképp vigyél. De amúgy is.
2009. szept. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akor a jövőhéten elkezdek valami egyszerű, de nagyszerű után nézelődni!:)
2009. szept. 27. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!