Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik ajándékot vinni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik ajándékot vinni?

Figyelt kérdés

Autószerelőm megnősült,az esküvőre meghívott a vacsorára nem.

Nem mentem el az esküvőre a héten viszem hozzá az autót (felesége is a műhelyben dolgozik) illik vinni ajándékot?

Nem vagyok se rokon se barát csak évek óta odajárok hozzájuk,akkor jól elbeszélgetünk,de ennyi...


2010. okt. 18. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ha valami jópofa dolgot veszel nekik néhány ezer forintért, abból nem lehet baj. Mindketten jól fogjátok magatokat érezni tőle. :)
2010. okt. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak annek kell ajándékot vinnie, akit a vacsorára is meghívtak.
2010. okt. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valóban annak illik ajándékot vinni akit a vacsira is meghívnak, de apró kedvességet vihetnél szerintem...
2010. okt. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező, de szép gesztus.

Amikor az esküvőm volt, majdnem mindenki hozott valamit akkor is, ha nem hívtuk a vacsira. Ugyanis az ajádnékot gratulációként viszi az ember a házosodóknak, nem pedig a vacsora "ellenértékeként" - legalábbis normál esetben.

Annyi csak, hogy természetesen a vacsorára meghívottak nagyobb értékben ajándékoznak, de ők sem a vacsit "fizetik ki" vele, hanem közelebbi hozzátartizókként, rokonokként többet áldoznak (legalábbis illik) az ifjú párra.

2010. okt. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy én vinnék nekik valami apróságot a gratulációm mellé. Egy üveg jó fajtájú pezsgő, vagy bor szerintem kellő figyelmesség.
2010. okt. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Nagyon aranyosak vagytok!

2010. okt. 18. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!