Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek mi volt/lesz a "kölcsönk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi volt/lesz a "kölcsönkért"?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Nekem semmi, mivel nem angolszász országban élünk, így az angolszász kultúrkörhöz kapcsolódó babonák és szokások is hidegen hagynak.
2013. ápr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Fehér napernyő :)
2013. ápr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Semmi mert nem magyar szokás, menyasszony tánc sem lesz mert az is cigány szokás.
2013. ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Egy csat!
2013. ápr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Semmi, mert elfelejtettük. Volt rajtam valami "kék", de kölcsönkért nem, és valami "régi" sem, mert az is elmaradt.
2013. ápr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Kedves 3.: a kérdés az volt,hogy mi volt/lesz kölcsönkért. Megválaszoltam, hogy semmi nem volt, meg is indokoltam. Sajnálom, ha neked ezzel fájdalmat okoztam, de kénytelen leszel megemészteni.


U.i.: nem házasodtam pártában. Nem hiszem, hogy attól, hogy nem kívánok külföldi házasodási szokásokat követni, rögtön díszmagyart kellene magamra öltenem. Kérlek az agresszív modorodat és a megjegyzéseidet tartsd meg magadnak.

2013. ápr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező! A kérdésed egészen pontosan: "Kinek mi volt/lesz a "kölcsönkért"?" Az első válaszoló válasza: "SEMMI [...]" a kérdésedre válaszolt és megindokolta miért.

Ezzel mi volt a problémád? Tényleg nem értem egyes emberek logikáját..

2013. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én sem
2013. ápr. 22. 11:58
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Ha csak olyan válaszokra vagy kíváncsi, ahol volt, akkor legközelebb ezt legyél szíves feltüntetni a kérdésben, valamint azt is, hogy ötleteket vársz.


Sosem tudtam megérteni, hogy miért kell úgy kérdéseket feltenni, hogy a fél információ hiányzik, aztán a válaszadó van lecseszve, hogy ő nem is erre volt kíváncsi, hiába válasz a kérdésre...

2013. ápr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%

ez szerintem tök egyértelmű, a kérdés az volt: "kinek mi VOLT/LESZ a kölcsönkért", nem pedig az, hogy "VOLT-E nektek kölcsönkért?"


Pontosan meg van fogalmazva a kérdés, nem hiányzik a fél info, és azért lett 'lecseszve' a válaszadó, mert egyértelmű provokációnak jött le, amit írt


válasz:

nekem a bugyim volt kék, a régi a cipőm, az új a ruha (varrattam), a kölcsönkért pedig az abroncsom.


De kérhetsz kölcsön ékszert, hajtűt, ami csak eszedbe jut :)

2013. ápr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!