Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen buktatókra érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen buktatókra érdemes odafigyelni esküvő, lakodalom szervezése esetén?

Figyelt kérdés
Milyen buktatókra érdemes odafigyelni esküvő, lakodalom szervezése esetén? Hogyan védhetők ki a bakik? Mi tegyek a menyasszonyi "túlélő csomagba"? Ha túl leszek a nagy napon, én is beszámolok minden kínos és vicces részletről.

2013. márc. 30. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt gyertyás keringő éjfélkor, de arra senki nem gondolt, hogy a viasz rácseppen a ruhámra, emiatt 20 ezerrel többet kért a kölcsönzős utólag, mert ki kellett tisztíttatnia. Szóval ha lesz ilyen, egy széles papírkarimát tegyetek a gyertyára.
2013. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Első, és legfontosabb tanács: amit csak lehet, tartsatok a kezetekben! Nálunk csak abból volt probléma, aminek a megszervezésével megbíztunk mást is...

Ezen kívül jó tanácsok:

-Legyen nálad szívószál! Nekem ezt senki nem mondta, és egy csomó idő volt szerezni egyet, pedig így nyugodtan ihatsz anélkül, hogy a sminkedet kéne igazgatni...

-Ha tehetitek, legyenek a közeletekben a szolgáltatók! Nálunk pl. a vőlegény kitűzője megadta magát a fotózás közben, nem tudom, hogy mit csináltunk volna, ha nincs pár utcányira a virágos...

-A fotózást időzítsétek akkorra, amikor még nincsenek ott a vendégek. Nálunk jóval a tervezett idő előtt elkezdtek beszállingózni, és a vakuzós rokonság igencsak megnehezítette a fotósunk dolgát.

-Minden gyerekes vendéget kérjetek meg, hogy fokozottan vigyázzon a csemetéire (nálunk egy csomó időt ráhúzott a csoportképeknél az, hogy az egyik kisgyerek mindig beállt a fotós elé fotózni, és egyik rokonnak sem volt annyi esze, hogy a 2. ilyen próbálkozásnál elterelje a figyelmét, de az egyik kislány szabályosan tört-zúzott, míg a szülője röhögött rajta)

-Legyen 1 ember, akinek csak az a dolga, hogy folyamatosan segít neked (nálunk a sógornőm volt ez). Hihetetlen megkönnyítette a dolgunk, nála volt a borítékgyűjtő táska, ő figyelt a sminkre, segített a mosdóban, szóval tényleg rengeteget jelentett.

Több nem jut eszembe hirtelen, hétvégén volt az esküvőnk :) Sok boldogságot!

2013. márc. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

2. vagyok, lehagytam:

Túlélőcsomag: szívószál; víz; olyan étel, ami nem hagy foltot, és nem színezi el a fogat; sebtapasz; varrókészlet; mini sminkkészlet (nekem adott a sminkes ugyanolyan alapozót, púdert, rúzst, amilyen rajtam volt, mini kiszerelésben, fülpiszkáló); magassarkúba ilyen zselés betét (drogériákban is árulják), színezett hidratáló (ha újra kell kenni a nyakad/hátad, de nálunk a vőlegény kiütéseire lett használva :D); betét/tampon; gyógyszerek (fájdalom, lázcsillapító, esetleg hasfogó/hányás elleni); dezodor; zsebkendő; pótharisnya, esetleg pótcipő.

Nekünk ez jelentette a túlélőcsomagot :)

2013. márc. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

hátizsák h ezek mind beleférjenek :-)


és egy szabály: soha nem lesz tökéletes esküvőd :-)

mindig lesz valami ami nem úgy sikerül ahogy akarod -- megoldás: ne idegeskedj miatta mert a legszebb napod a legborzalmasabb lesz !


fotózás - akár egy héttel előtte is lehet, sőt jobb is max a közös fotók készüljenek ott


smink - kevesebb jobb, fizura szintén ciki ha szétesik a kontyod és nincs ott a fodrászod aki helyre rakja


cipő - törd be mielőtt ott használod vagy kényelmes váltócipő


násznép - ez a legnehezebb


gyerekek - inkább bérelj egy animátort arra az időre h lefoglalja őket (kézműves bohóc bármi)


de a legjobb egy esküvőszervező akkor tényleg sokkal jobban tudod majd élvezni az a legszebb napot

2013. márc. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Miért törölték a válaszomat??????????????????


Szerintem hasznos dolgokat írtam, s elég sokat...:(

2013. márc. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nkifutok még egyszer, de ez már rövidebb lesz, valószínűleg nem is ment el a válaszom...


Szerintem nagyon érdemes odafigyelni a JÓ zenészre, az az alap. Aztán kell egy ember aki összefogja a násznépet, nem muszáj hivatásos vőfély legyen, elég egy jóhangú, jópofa rokon is...

Túlélő csomagba, nagyon semmi különös nem kell, szerintem: max egy pótharisnya, egy kényelmes cipő, max. szájfény. Nem vagyok híve annak, hogy a menyasszonyt agyonmaszkírozzuk...


Jó ha van egy rokon, barátnő, testvér valaki, akire apró cseprő ügyeket rábízhatsz, pl. menjen el betétért szükség esetén, vagy hozza utánad a csokrodat, ha otthon marad...:D (a nővéremnek ezeket én tettem meg)


Kínos részletek nem voltak náluk, az egyik lagzin a zene nem volt a legjobb.


A fényképészt érdemes megválogatni :)


Sok boldogságot :)

2013. márc. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!! Nagyon nagy segítség volt az összes! Pl. nem is gondoltam, hogy ennyi mindent érdemes a túlélőcsomagba pakolni, de mindegyik nagyon jó ötlet! Köszönöm. :)
2013. márc. 31. 15:37
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne hívj meg csak udvariasságból senkit; akkor sem, ha az rokon vagy régi ismerős. Mi értelme életed egyik legszebb eseményére meghívni olyan embert, akivel már évek óta nem beszéltek?
2013. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%

Az a túlélő csomag baromság. Ha jól érzed magad úgysem érsz rá ilyenekkel foglalkozni. Legyen valakinél a násznépből zsebkendő, meg szájfény és kész.

Hajat sminket meg olyat válassz, ami egyszerű. Most volt az esküvőnk, végig táncoltam, szórakoztam, olyan melegem volt, ahányszor pisiltem, annyiszor mostam az arcom, ittam ahogy csak bírtam, egy rakás szar lett volna az estém, ha azzal megy el, hogy problémázok, hogy jaj szívószállal ihatok csak, meg jaj gyorsan a virágost, leesett a bokréta... Ki nem szarja le? Lehet, hogy a videón nem úgy fogunk kinézni, mint akit egy egész stábnyi szolgáltató tart tökéletesen folyamatosan, de az látszani fog, hogy gondtalanul érezzük jól magunkat.


Hónapokig szervezed, csak egy este az egész, élvezd ki, ne cseszd el ilyenekkel, hogy össze-visszaparázol, meg úgy becsomagolsz, mintha a dzsungelba indulnál.


A násznép is téged akar látni, úgyhogy jól érzed magad, nem arra vágynak, hogy bedobnak egy ezrest és láthatják a kifestett bazári majmot.

2013. ápr. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
6 os vagyok:) Valahogy én is ezt akartam megfogalmazni, mint az utolsó.
2013. ápr. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!