Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Abroncsos mennyasszonyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abroncsos mennyasszonyok! Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Az abroncs a ruha alá manapság mennyire "divat"?Hogyan lehet benne mozogni?Ülni lehet-e normálisan benne?Vélemény?
2009. szept. 18. 08:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem csakis az a divat.Én még csak koszorúslány voltam, de az jópárszor,és azt elárulhatom,hogy semmit nem lehet benne normálisan,se ülni,se közlekedni,se semmit.WC-vel egyik alkalommal se próbálkoztam,szerintem legjobb nem inni,vagy legalábbis nagyon keveset.Mindezek ellenére nekem biztoshogy a menyasszonyi ruhám is abroncsos lesz.Nem igazán érezném magam menyasszonynak,ha nem olyan lenne.De ez ízlés kérdése.
2009. szept. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem nagyon kényelmes abroncsom volt, semmi kellemetlenség nem volt vele, csak a wc.

kényelmes volt ülni is, pedig féltem, hogy nem tudok majd benne mozogni.

2009. szept. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én 1 hete voltam lagziba.Ott is bolt a mennyasszonynak abroncsa és normálisan ült benne :D

A wc-re pedig a vőlegénnyel ment ki :)

De el nem tudom képzelni h h lehet szépen ülni benne h ne látszódjon annyira

2009. szept. 18. 09:08
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan ruhát választasz, ami abroncsot igényel, akkor kell abroncs, különben állandóan fogni, igazgatni kell a ruhát, sőt könnyen el is lehet benne esni. Csak akkor nem kell abroncs, ha nem olyan a ruha. Az abroncs nem befolyásol semmit, lehet menni WC-re is, ülni sem kényelmetlen. Ha nincs abroncs és kellene a ruhához, az viszont nagyon kellemetlen tud lenni. Most voltam egy esküvőn, ahol a menyasszonynak nem volt abroncsa. Egész idő alatt azzal volt elfoglalva, hogy igazgatta a ruháját.
2009. szept. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem is abroncsos ruhám volt,el sem tudtam volna képzelni a ruhát nélküle.nagyon feldobja a ruhát,és a vonalak,a minták is igy látszanak a legjobban.nekem semmi bajom nem olt az baroncsal.ott is vannak méetek,hogy mekkora legyen az abroncs,van kisebb,van nagyobb.amikor probálod a ruhát ezt majd ugyis látni fogod.
2009. szept. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Kankalin ***** válasza:
62%
Szükséges rossz. Kényelmetlen, mivel szokatlan, de ha nincs a hosszú ruha rád tekeredik/tapad és más az állása is.
2009. szept. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

IMADTAM!!! Szirva fakadtam amikor le kellett vennem :S

Iszonyatosan nehez volt a ruham csak a szoknya resza volt 11 kilo, de megerte :D Hosszu uszlyom volt amit nem lehetett levenni.De mindenki dicserte, hogy milyen szep (es az is volt....de az ara is :S)

2009. szept. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kisebb abroncsot is kérni, nekem olyan volt, és teljesen kényelmes volt. Még ülve sem ütött ki a ruha alól. (fontos, hogy a fém fölött legyen tüll réteg, akkor szépen mutat ülve is.)
2009. szept. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is abroncsos ruhán volt, semmi gond, viszont álom szép! Gyönyörű alakot ad a menyasszonynak. Wc sem probléma, segítség nélkül is hibátlanul megoldottam. Ülni mindig két drót közé kell, akkor nem ugrik a szoknya az arcod elé. Az egyetlen nehézséget a lépcsőn való vonulás jelentette (nem láttam a fokokat :=) ), de ezt is megoldottuk: a férjem minden fok szélén megszorította a kezem.
2009. szept. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A wc része iszonyat volt,ráadásul a menyecske ruhám is abroncsos volt...de amúgy imádtam... :)
2009. szept. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!