Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek mi a véleménye a cirkóni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye a cirkóniakőről? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Tapasztalat nincs, de szerintem teljesen jó a cirkóniakő.


Mióta megtudtam, milyen körülmények között bányásszák a gyémántot, és mennyi munkás meghal munka közben, azóta nem is kéne gyémánt.

2009. szept. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszik, szeretem. Ritkán hordok ékszert, de a fülbevalómat állandóan. Abban cirkónia kő van, ráadásul pont olyan, amilyet megálmodtam. :) (15 évvel ezelőtt kaptam a párom szülinapján, szép a fénye, nem karcos :) )
2009. szept. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem is szép. Ha azért kérdezed hogy brill. vagy cirkónia legyen a kő a gyűrűben, akkor azt mondom cirkónia, ha nem vagytok milliomosok :D

igencsak ugyan úgy néznek ki, és sokkal olcsóbban meg lehet vneni a cirkóniát. Szép, csillog. kell ennél több? brilliáns, gyémánt se tud többet, csak sokkal drágább

2009. szept. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van két cirkóniagyürüm, már több mint 20 éve és még mindig nagyon szép. Könnyen lehet tisztitani is, és nem látszik meg rajra, hogy már sokat hordta.

(Gyémántot nem vennék soha, mert nem merném hordani - ha elveszne, akkor megütne a guta miatta.)

2009. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Laikus nem veszi észre különbséget. Nekem van ilyen is, meg olyan is, és nem tudnám megmondani, hogy melyik melyik. Annyi, hogy azt vettem észre, hogy a cirkónia "beépítésénél" nem annyira figyelnek, tehát nekem volt már, ami kipotyogott, a brill még hála Istennek nem. Egyébként mi úgy jártunk, hogy a jegygyűrűnkbe nem akartunk brillt, mert sokkal dobta a gyűrű árát, és kértük, hogy cirkóniát rakjanak bele, erre a gyártó közölte, hogy ő nem gyártja le cirkóniával csak brillel, mivel ez náluk presztízs kérdés. Mivel nagyon tetszett a gyűrű, így megvettük, de szerintem a tudaton kívül semmi nincs, ami megkülönböztetné. De kérdezzetek először utána, mert mondta az ékszerész is, hogy most már a legtöbb minőségi!!! gyártó nem gyártja le cirkóniával.
2009. szept. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én speciel biztos nem tudnék különbséget tenni a kettő között. :D
2009. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!