Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kétoldalas kártya meghívó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétoldalas kártya meghívó nyomtatására ötlet?

Figyelt kérdés

Mindkét oldal meg van szerkesztve, csak nyomtatni kellene.


De eddig akárhol érdeklődtem, azt mondják, hogy körben kimarad fél centi fehér. De az ronda.


Pl.: Ilyen lenne a meghívó, másik oldala ugyanez csak rajta a szöveg. [link]


És azt mondják, hogy fél centi fehér marad körbe... Hát az milyen már. Ezt tényleg nem lehet máshogy megcsinálni?


2013. febr. 21. 13:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

én magunknak csináltam, kis otthoni fénymásolóval, ilyen lett:

[link]


nekünk is kimaradt a fél cm, egy lapvágóval körbevágtam, probloem megoldva :)

2013. febr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én nem tudom nekem miért nem akarja elvágni senki... Komolyan, pedig nem sufni helyeknek próbálkoztam. Gondolom, ha azt mondanám, hogy még x összeget adok, hogy vágják, akkor esetleg megoldják...
2013. febr. 21. 15:55
 13/14 anonim ***** válasza:
26%
ha küldesz privátban egy tervezetet, hogy mit szeretnétek, én megcsinálom nektek, korrekt áron! (utolsó voltam)
2013. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Esetleg nem lehet, hogy azért mondták ezt neked, mert azt akarják, hogy az általuk tervezett meghívók közül válasszatok? Vagy, h ők szerkesszenek nektek egy hasonlót, de újat..

Nálunk is van egy ilyen esküvői meghívókra specializálódott kis üzlet, és ők is mindenféle marhaságot mondtak, hogy miért nem tudják szépen kinyomtatni a mi esküvői meghívóinkat, amiket én magam szerkesztettem meg.


Aztán elmentem egy másik dekor boltba, és gond nélkül kinyomtatták. Szerintem csodaszép lett!!!

2013. febr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!