Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem sokára esküvőnk lesz és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sokára esküvőnk lesz és a párom eléggé makacs. Én szeretném ha a lagzin lenne mulatós zene na nem magyar nóta de ö nem. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Mondtam hogy közösen találjunk megoldást, de nem tudom meggyőzni ebből volt is vita rendesen.
2009. szept. 8. 06:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Sajnos sok olyan dolog van amiben szinte nem is érdekli az én véleményem.

De adok egy esélyt neki. A gyerekkel meg várunk még 3-4 évet.

2009. szept. 9. 07:48
 12/13 anonim ***** válasza:
Butaság az: "adok neki még egy esélyt" c. önámítás. Te is tudod legbelül, hogy ennek semmi értelme, csak szenvedni fogsz mellette. Egyre többet és jobban... Most menekülj!!!
2009. szept. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vesztegesd a fiatal eveidet olyan emberre aki nem figyel rad es nem is erdekli hogy mi a velemenyed.. 3-4 ev mulva meg vallas lesz a vege..egy dolgot meg kell hogy tanulj de gyorsan, megvaltoztani valakit nem lehet es nem is szabad! vegulis neked kell donteni a jovoddel kapcsolatban....sok sikert mindenhez es remelem hogy boldog leszel.
2009. szept. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!