Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem sokára esküvőnk lesz és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sokára esküvőnk lesz és a párom eléggé makacs. Én szeretném ha a lagzin lenne mulatós zene na nem magyar nóta de ö nem. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Mondtam hogy közösen találjunk megoldást, de nem tudom meggyőzni ebből volt is vita rendesen.
2009. szept. 8. 06:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Inkább magyar nóta,mint amolyan Csocsesz vagy Bunyós Pityu féle zene.

De a kérdésedre válaszolva: Nem írod,hogy hány vendég lesz,és azok milyen zenét szeretnek?Egy lakodalomban az ifjú pár és a vendégek is szoktak táncolni.Ehhez pedig megfelelő zene kell!A mai diszkó zenére legfeljebb a fiatalok rángatóznak,az idősebbek nem.És szerintem a keringő vagy tangó sem megy mindenkinek,és arra nem is lehet mulatni.Márpedig egy lagziban a vendégek -általában- mulatni is akarnak.

Ezt kellene megbeszélnetek és a vendégekre való tekintettel döntenetek.

2009. szept. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez a helyzet, szerencsére megtaláltuk a megoldást ami mindenkinek megfelel(se lakodalmas zene, se bunyós pityu stb)fiatalos,lendületes,"nosztalgia" zene lesz, amolyan "örök slágerek", persze,ez nálunk megoldható,mert szinte, nem lesznek öregek.Egyébként meg ez a MI lakodalmunk, és MI szeretnénk jól érezni magunkat!!
2009. szept. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben igazatok van.

kb 300 an leszünk többség 40-60 között.

Meg a mi barátaink kik velünk egyidősek.

Mindkét család kötődik vmennyire a hagyományokhoz.

Mi ugy gondoltuk hogy lesz keringő, gyergyafény keringő éjfélkor, 70'es évektöl máig zenék vegyesen.

De én ebbe szeretném ha szerepelne a mulatos is.

Erre mondtam egy megoldást, hogy a zenénél legyen az egyik amit te szeretsz a másik meg amit én.

De erre se hajlott. Az én rokonságom meg az ilyen mulatságokat szereti. Nem tudom mit tehetnék.

2009. szept. 8. 08:50
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Ha már az esküvő elött ilyenen kell vitázni, mi lesz később? Egyáltalán nem hajlandó a párod engedni? Csak az lehet, amit ő szeret? Nem akarok huhogni, de szerintem az már régen rossz, ha egy pár az esküvői zenében sem tud megegyezni. :) Bocsi, de eléggé pesszimista vagyok.
2009. szept. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazad van mert eléggé önfejű. És nem csak az esküvő kérdésében kaptunk már össze.
2009. szept. 8. 11:55
 6/13 A kérdező kommentje:
Én csak remélni tudom hogy megváltozik, Bár még elég fiatalok vagyunk.
2009. szept. 8. 11:55
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a pesszimizmusom ellenére kívánom, hogy sikerüljön a házzaságotok. :)
2009. szept. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem megváltozik.
2009. szept. 8. 12:28
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Ó te naiv menyasszony! Mitől változna meg ez a despota, önző fiatalember? Elképesztő, hogy nem képes tiszteletben tartani a te vendégköröd zeneigényét (meg lehet, hogy az ő vendégei is szeretnének egy kis mulatóst).

Nem is akarom végig gondolni, mi lesz ebben a házasságban a sorsod...

2009. szept. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon sok lány hitte már,hogy a férfi a házasságban megváltozik,de ilyen nincs.Aki önző,az később még önzőbb lesz!.Ezt tudomásul kellene venned.Ha feleségül mégy hozzá,akkor legalább a gyerekkel várjatok 2-3 évet legalább.Akkorra kiderül,hogy eltudod-e viselni az alárendelt szerepet.Egy gyerek sem fogja megváltoztatni,és a gyereknek is rosszabb lesz egy önző apa mellett.Ha pedig elváltok,akkor még rosszabb mindkettőtöknek.
2009. szept. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!