Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egyház esküvő a jáki templomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dorka1988 kérdése:

Egyház esküvő a jáki templomban? Szeretnénk ott megesküdni, de mi tataiak vagyunk? Szerintetek engedik?

Figyelt kérdés
olvastam olyat, ha egy másik "kerületben" szeretnénk esküdni akkor kibocsájtást kell kérni attól a plébániától ahova mi tartozunk. ez valóban így van?

2013. jan. 29. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia én vas megyei vagyok :)Nagyon jó ötlet a Ják! Itt a telefonszámuk, hívd fel őket, szerintem tudnak segíteni, bár én erről még nem hallottam.


(94) 356 014

2013. jan. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Esküdhetsz ott, viszont az esküvőt megelőzi egy felkészítés, ami kötelező, még akkor is, ha valaki hívő. No most, gondolom ezt nem Jákon szeretnéd elvégezni, mivel tatai vagy. Szerintem úgy a legegyszerűbb csinálni, hogy felveszed a kapcsolatot, a helyi plébániával, ott elvégzed a jegyeshittant, és majd erről kapsz egy "papírt", ami ezt igazolja, így esküdhetsz más templomban.

Mifelénk is volt hasonló eset, akkor így ment. De az a biztos, hogy ha felhívod őket telefonon.

2013. jan. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem inkább esküdj ott ahol laksz. Szépnek szép a Jáki templom de a sorok közti oszlopoktól szinte semmit nem fognak látni a vendégek. A pap pedig elégé elvarázsolt ember.
2013. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. az esküvőt 4 fősre tervezném, a tanúk meg mi. nem zavarnának az oszlopok :)
2013. jan. 30. 11:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Na sikerült?:)
2013. júl. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!