Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tapasztalat a tegnapi esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalat a tegnapi esküvő Kiállításról?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Rosszabb, mint a török vásár, tukmálknak rád mindent. Mondjuk érthető, hiszen újabb és újabb párokat akarnak fogni maguknak.

Szerintem csak arra jó egy ilyen kiállítás, hogy ruhákat próbálgass, megtudd milyen fazon áll jól, aztán ha valamelyik hely egészen megtetszik, akkor foglalsz hozzájuk időpontot és a legtöbb helyen még kedvezményt is adnak.

Az öltönyösöknél ugyanígy, találtunk egy nagyon olcsó helyet, meg találtunk egy olyat, ami kicsit drágább, de az öltönyök amiket csinálnak fantasztikusak.

Így találtunk 4-5 helyet, amiről tudjuk, hogy valamelyikben meg fogjuk találni az igazi ruhát, öltönyt. És persze nem kell végigjárnunk az egész várost azért, hogy megtaláljuk a tökéletes szalonokat.

Na meg persze lehetett ingyen sütiket kóstolni. :D Jól is laktam a végére.

2013. jan. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt hozzátenném, hogy nálunk már majdnem minden megvan...helyszín, fotós, zenekar, dekoráció. Tehát ami nagyobb kiadás kell még azok a ruhák, így nekem nyilván csak a ruhák miatt volt értelme. Azért viszont nagyon jó volt, mert tényleg elég ebben a 4-5 üzletbe kell elmenni, és nem többe. :)
2013. jan. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én voltam az egy héttel ezelőttin is, szóval óhatatlanul azzal hasonlítottam össze. Ez most negyedannyira sem volt tukmálós (!!!), kevésbé érvényesült a piaci kofa effektus, de kevesebb kiállító is volt. Viszont így is elég zsúfolt volt az egész. A párommal és a tanúmmal mentem ki (az előzőre egy másik barátnőmmel mentem, ott örültem, hogy nem jött a vőlegény, mert még be sem léptünk az ajtón, már tukmáltak kinn...), leginkább cukrászdát kerestünk, aki hajlandó laktózmentesen megcsinálni a menyasszonyi tortát (vőlegény laktózérzékeny, én csak kezdő cukros vagyok, de azt az egy alkalmat majd belekalkulálom a diétámba), de vagy húzták a szájukat, hogy csak a kísérő torta legyen laktózmentes, vagy ugyan elvállalták volna, de hűtőkocsival kiszállítani nem tudják (ez pedig fontos lenne, Pest melletti kisvárosban lesz az esküvő). Szóval ebben nagyon csalódtunk :( Ismerősék ajánlották a Daubnert, szóval ma azt próbáljuk ki...

Ruha (+tiara, cipő), öltöny, helyszín, étterem, fotós már megvan (ez utóbbival személyesen tegnap ismerkedtünk meg, előtte csak interneten kommunikáltunk), szóval a főbb tételek már megvoltak. Láttunk tegnap gyönyörű nyakláncot, csak kicsit sokalltuk az árát... Összességében egyszer megéri egy ilyenre kimenni, ötletet gyűjteni, de legközelebb csak akkor megyünk, ha nyitunk egy olyan cukrászdát, ami nem száj húzva vállalja a diabetikus/laktóz/glutén stb. mentes termékek készítését :D

2013. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi nem a pestin voltunk, így itt ami volt kisebb volt és ruhákat csak nézni lehetett, próbálni nem. Viszont tényleg igaz, hogy tukmálósak, szerintem ez mindenütt így van mondjuk. Mi is mentünk szépen nézelődtünk és akkor szinte mindegyik szolgáltató, aki épp nem volt elfoglalva elénk ugrott, nyomta a névjegyét, meg mindenféléket mondott, mutatott, szinte nem is engedett továbbmenni... Ennek mondjuk van jó oldala is, mert pl. azt a fotóst aki megtetszett meg sem néztük volna, csak elmegyünk mellette, de megszólított és tényleg nagyon szépek a képei, hozott fotókönyveket, amiről azt sem tudtuk eddig milyen az, de nagyon tetszett és szeretnénk és kiderült, hogy az áraik is teljesen jók. Vagy pl. köszönő ajándék, meg meghívó ötletet is láttunk, meg az éttermek úgy voltak kint, hogy egy kis egyszerű dekoráció volt az asztalukon, amit példának hoztak, hogy náluk olyan az abrosz, olyan szalvéta úgy hajtogatva benne van az árban és a klasszikus menühöz úgy néz ki a terítés. Szóval így jó, hogy sok vannak egy helyen, és lehet érdeklődni, nem kell külön-külön írni, hívni mindenkit, meg bemászkálni az egész várost.

De pl. volt egy esküvőszervező, aki nagyon felbosszantott, olyanoknál le sem lassítottunk, mert nincs rá szükségünk, aztán ez mégis elénk ugrott, hogy nyomta a kezünkbe a papírjait, még fel sem eszméltem, de már a kezembe nyomta a meghívós albumát, meg kérdezte, hogy mikor lesz, mi van meg és mivel nekünk nem nyáron lesz, hanem már tavasszal, de még vannak hiányzó dolgok, már úgy csinált, mintha valami tragédia közelegne, amit már lehetetlen kivédeni, de majd ő, a felmentő sereg segít rajtunk, mert jézus isten, hát az már itt van mindjárt, jaj, jaj, jaj... hát még meg lehet oldani, ha összeültök velem valamikor... jaj már nagyon közel van az nektek, de majd segítek... komolyan nem tudtam, hogy röhögjem ki vagy mi? Oké, hogy ebből él, de azért tök nevetséges, hogy így előadja magát, hogy nélküle meg sem lehet oldani. Az egész csak pénz kérdése. A zsebünkbe tesszük, bemegyünk arra a helyre, ami tetszik, megkérdezzük, hogy szabad-e és ha az, akkor fizetünk. Ennyi. Persze annak, akinek mindenről vannak álmai, hogy a plafonról mi csüngjön, meg mit tudom én, annak biztos nehezebb, de engem azért bosszantott, mert a neten én is mindent meg tudok nézni, ami tetszik, oda bemegyünk személyesen és lefoglaljuk, most minek nézett fogyatékosnak, hogy jaj ez már szinte megoldhatatlan, csak akkor sikerül, ha ő segít.. ha nem ilyen erőszakos azért lehet igénybe vesszük egy-két dologhoz, de így..


Összességében megéri kimenni, sokan kedvezményt is adnak, ha a kiállítás idején, vagy utána mondjuk egy hétig foglaltok. Minálunk a kiállítás szerencsére ingyenes volt, de pl. pestieknek az a 2 ezer forint megéri szerintem, mert az tényleg akkora város, hogy elég nagy segítség, ha mindent egy helyen megtalálsz.

2013. jan. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk megérte,meg ettük a gyűrűket 20%kedvezménnyel!és a meghívókat is 100ft engedménnyel/darab.meg tök jót nézelődtünk,szerintem megéri kimenni.
2013. jan. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!